Peugeot 301 automat

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Przełomowy charakter wynajmu samochodów

Peugeot 301 z automatyczną skrzynią biegów spodoba się osobom ceniącym klasykę w nowoczesnym wydaniu pod kątem wyglądu. Tradycyjny kształt sedana został nieco przełamany charakterystycznymi detalami, a wewnątrz auta znajdują się ciekawe funkcje pozwalające przełamać rutynę prowadzenia wozu w najdłuższej nawet trasie.

Istotą wynajmu samochodu jest jego gotowość do wypożyczenia i w naszej wypożyczalni aut dbamy o to każdego dnia. Proponowane auto, zatankowane oraz ubezpieczone, będzie czekać na Państwa w Szczecinie lub innej miejscowości po wcześniejszych ustaleniach.

>

Na wzór limuzyny, na każdy dystans

Wyrazista linia nadwozia zaznaczona jest bocznymi przetłoczeniami nad linią klamek, a także nad progami. Takie wizualne obniżenie punktu ciężkości daje wrażenie, że auto jest stabilne, natomiast w tym modelu wrażenie ma pokrycie w rzeczywistości. Wygląd Peugeota 301 to również elementy dekoracyjne wlotu powietrza, które są chromowane i dopełniają całości.

Automatyczna skrzynia biegów i trzycylindrowy silnik pozwalają uniknąć zbędnych wibracji przy zwiększaniu obrotów. Można płynnie regulować prędkość na krótkich i długich dystansach, prowadząc samochód sprawnie, niezależnie od warunków. Auto nawet podczas dynamicznej jazdy wykazuje się umiarkowanym zużyciem paliwa na poziomie 5,5 l poza miastem.

>

Wynajem aut z nowoczesne wnętrzem

Analogowe zegary umieszczone są za kierownicą, a na panelu centralnym znajdują się przyciski do sterowania radiem i klimatyzacją. O fizyczny komfort kierowcy zadbano, tworząc odpowiednią przestrzeń z przodu oraz ergonomiczny, stabilny fotel. W tym modelu oparcia tylnych siedzeń złożyć można pojedynczo za pomocą łatwych w obsłudze uchwytów.

Przedział pasażerski jest również odpowiednio zaprojektowany i przestronny. Przy bagażniku 506 l nie odjęto cennego miejsca wewnątrz auta, samochód łączy więc komfort przewożenia pasażerów z możliwością zapełnienia bagażnika. Powierzchnia pakowania zwiększa się po złożeniu siedzeń tylnych do 800 l. Samochód dostępny jest w naszej wypożyczalni aut w Szczecinie.

>

Wynajem samochodu Peugeot 301 automat na dogodnych warunkach

Proponując Państwu samochód Peugeot 301 zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Każdy wynajem samochodu w naszej wypożyczalni przebiega w miłej atmosferze, a rzetelni pracownicy udzielają wszelkich informacji związanych z pojazdem oraz zasadami użytkowania.

W poszukiwaniu wypożyczalni samochodu z lotniska lub wynajmu aut na inną dowolną okoliczność, warto wybrać naszą firmę transportową w Szczecinie o jasnych zasadach działania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz regularnej współpracy.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ