Opel Astra J

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Opel Astra J to czwarta generacja

Opel Astra J to czwarta generacja Astry z wieloma udoskonaleniami na potrzeby dłuższych i krótszych podróży. Sylwetka auta jest oryginalna oraz stylowa. Ten samochód pokazuje całkowicie innowacyjne podejście do nadwozia typu hatchback. Przestronne wnętrze samochodu i lekkość prowadzenia to kolejne atuty doceniane także przez naszych klientów.

Wynajem samochodu w Szczecinie usprawniamy, dostarczając Państwu auto pod wskazany adres, istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu z lotniska. Zatankowany do pełna pojazd przekazujemy w idealnym stanie.

>

Samochód Opel Astra J – auto godne uwagi

Opływowy kształt karoserii sprawia, że auto jest eleganckie i bezpretensjonalne, wygląda korzystniej niż poprzednicy tego modelu. Ciekawie prezentuje się maskownica („grill”), charakterystyczny kształt mają także zderzaki. Nowoczesnym oraz praktycznym rozwiązaniem są jasne i oszczędne światła do jazdy dziennej w technologii LED.

Montowany poprzecznie czterocylindrowy silnik sprawia, że jazda jest niezwykle dynamiczna. Z mocą 115 KM oraz spalaniem benzyny na na poziomie 5,5 l w trasie ten model Opla stanowi godną konkurencję dla innych aut w klasie C. Za sprawą tak funkcjonalnego silnika nieodczuwalna jest duża masa wozu, sięgająca 1590 kg.

>

Auto na wynajem – przyjemność jazdy na każdy dzień

Wnętrze samochodu jest dopracowane w każdym calu, zarówno pod względem powierzchni, jak też wyposażenia. Dobrze wyprofilowana kierownica prawidłowo reaguje na każdy ruch. Ułatwieniem dla kierowcy jest także konsola centralna, czyli duża ilość ważnych przycisków w jednym miejscu, na przykład do obsługi sprzętu audio, sterowania fotelem oraz ustawiania nawiewu.

Pojemność bagażnika to 370 l, auto sprawdzi się więc podczas wakacyjnych wyjazdów lub większych zakupów. Pojemność bagażnika nie odjęła przestrzeni wnętrzu. Samochód ten, dostępny w naszej wypożyczalni aut, jest tak przestronny, że daje komfort podróżowania pasażerom oraz swobodę prowadzenia każdemu kierowcy.

>

Opel Astra J w naszej solidnej wypożyczalni samochodów

Proponując Państwu samochód Opel Astra J zapewniamy pakiet ubezpieczeń oraz szczegółowe informacje o wszelkich parametrach auta. Korzystając z usług naszej wypożyczalni aut możecie Państwo liczyć na dobre warunki współpracy oraz profesjonalną obsługę.

Wynajem samochodów w Szczecinie opieramy o najwyższe standardy dotyczące zarówno korzystnego cennika, jak też jakości obsługi oraz klasy oferowanych pojazdów. Bez limitu kilometrów można cieszyć się komfortem jazdy każdego dnia.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ