Opel Astra J kombi

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Szczecin? wystarczy wynająć auto

Opel Astra J Kombi znany jest także pod nazwą „Sports Tourer” i godnie reprezentuje samochody marki Opel z nadwoziem typu kombi. Ciekawy wygląd zewnętrzny oraz innowacyjne rozwiązania pod względem funkcjonalności wewnątrz auta można ocenić korzystając z usług naszej wypożyczalni aut. Ten model to pojazd z dynamicznym charakterem.

Auto dostępne w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie możecie Państwo wynająć przy minimum formalności. Prawo jazdy oraz dowód osobisty wystarczą do podpisania umowy, która zapewnia Państwu wyłączność na korzystanie z pojazdu w określonym czasie.

>

Smukłe auto w eleganckiej stylistyce

Nadwozie auta z wydłużoną linią boczną zwraca uwagę detalami. Tylne lampy przypominające nieco kształt skrzydeł motyla i przednie o wyrazistych rysach, obniżająca się ku tyłowi linia dachu oraz delikatna linia okien równoważą dość masywną klapę bagażnika. Opel Astra J Kombi to styl i harmonia w bezpretensjonalnym wydaniu.

Moc silnika wynosi 115 KM i jest wystarczająca do pewnej, dynamicznej jazdy. Samochód ma dobrą przyczepność, daje poczucie stabilności na każdej drodze. Udogodnieniem jest automatyczna skrzynia biegów, która w miejskich korkach pozwoli prowadzić bez ciągłego dostosowywania biegu do planowanej zmiany prędkości.

>

Pozytywne emocje we wnętrzu Opla

Samochód ma dobrze wyciszone wnętrze, dlatego praca silnika jest odpowiednio wytłumiona przy każdej prędkości. Wyposażenie wnętrza to komfortowe, ergonomiczne fotele, funkcjonalna deska rozdzielcza wyposażona w profesjonalny sprzęt oraz wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Całość wygląda solidnie i estetycznie – zapraszamy do sprawdzenia w naszej wypożyczalni aut.

Imponujące 500 l pojemności bagażnika daje wiele możliwości wypełnienia tej przestrzeni. Liczne mniejsze schowki znajdują się także w strefie kierowcy oraz pasażerów. Auto przy swojej zwartej budowie zostało zaprojektowane na tyle dobrze, aby również osoby wysokie mogły swobodnie podróżować. Ten samochód można wynająć w opcji długo- lub krótkoterminowej.

>

Opel Astra J Kombi na korzystnych warunkach w wypożyczalni aut

Auto do okazjonalnej jazdy lub użytkowane codziennie auto zastępcze to jedne z opcji dostępnych w naszej wypożyczalni aut. Poznacie Państwo sprawdzone rozwiązania systemowe udoskonalone o współczesne aktualizacje dla Państwa wygody i bezpieczeństwa.

Wynajem samochodów w Szczecinie sprawia, że z naszych usług korzystają osoby o różnych potrzebach. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ każdą propozycję współpracy dostosowujemy indywidualnie z uwzględnieniem aktualnych promocji oraz rabatów.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ