O samochodach zastępczych w szczecińskich wypożyczalniach aut

>

O samochodach zastępczych w szczecińskich wypożyczalniach aut

Jako jedna z wiodących wypożyczalni aut w Szczecinie, czujemy się w obowiązku, aby nagłośnić kwestie związaną z autami zastępczymi. To niezwykle ważne zagadnienie, którego nikt nie powinien bagatelizować. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której dochodzi do kolizji przez wymuszenie pierwszeństwa przez innego kierowcę. Wówczas uderzony pojazd z pewnością nie będzie nadawał się do kontynuowania podróży. Kierowcy, którzy postarali się o wykupienie opcji auta zastępczego z OC sprawcy, otrzymają samochód, którym będą mogli jeździć do czasu, gdy nie odzyskają tego, które ucierpiało wskutek wypadku.

>

Wypożyczalnia aut w Szczecinie o skutkach wypadku dla poszkodowanego

Nie każda stłuczka, kolizja czy nawet wypadek są efektem błędów popełnionych przez obie strony. Niezwykle często zdarza się, że w takich sytuacjach jest tylko jeden poszkodowany. Co gorsza, zwykle musi on ponosić duże koszty finansowe, pomimo braku przewinienia. Dlatego też warto podjąć odpowiednie kroki ku zabezpieczeniu się przez taką ewentualnością. Pewna wypożyczalnia aut ze Szczecina informuje, że dobrą praktyką jest skorzystanie z oferty jednej z ubezpieczalni i wykupienie pakietu z autem zastępczym z OC sprawcy. Osoby, które zdecydują się na podobny krok, otrzymają z tego tytułu następujące korzyści:

  • podstawienie samochodu zastępczego finansowane z polisy OC sprawcy;
  • korzystanie z niego bez dodatkowych kosztów do momentu, gdy pojazd poszkodowanego nie zostanie naprawiony;
  • dopełnienie wszelkich formalności przez pracowników ubezpieczalni.

Największym atutem tego rozwiązania jest fakt, że osoba poszkodowana wskutek wypadku jest zupełnie zwolniona ze wszelkich kosztów związanych z wynajęciem auta zastępczego. To ogromny plus w takiej sytuacji, ponieważ choć odrobinę zmniejsza to stres wywołany samym faktem stłuczki.

>

Nie musisz płacić za auto zastępcze

Nasza wypożyczalnia aut ze Szczecina ma w swojej ofercie rozwiązania dostosowane m.in. dla kierowców, którzy brali udział w wypadku. Do niedawna ten typ usług był nierozłączny z musem ponoszenia kosztów finansowych równych cenom wynajmu samochodów. Jednak obecnie poszkodowany ma prawo ubiegać się o zwrot pieniędzy przeznaczonych na ten cel od osoby, na której spoczywa wina za spowodowanie kolizji. To dobra wiadomość dla Klientów indywidualnych, ponieważ dotychczas z podobnych przywilejów mogli korzystać jedynie właściciele działalności gospodarczych.

Od 2011 roku każda osoba, która ucierpiała w wyniku wypadku lub zdarzenia drogowego, może ubiegać się o refundację kosztów za wypożyczenie pojazdu zastępczego. Nasza firma stara się podchodzić do tego zagadnienia w sposób kompleksowy. Oznacza to, że Klienci mogą liczyć na wsparcie, jeśli chodzi o zabezpieczenie samochodu w miejscu wypadku, szybkie odholowanie go do serwisu oraz ekspresowe podjęcie prac naprawczych. Zajmujemy się także dostarczeniem pojazdu zastępczego i dopełnianiem wszystkich kwestii formalnych.

Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się wyodrębnić najkorzystniejszą propozycję dla każdego z Państwa. Wypożyczalnia aut ze Szczecina podostaje do dyspozycji wszystkich, którzy są zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji na temat naszej działalności oraz ustaleniem warunków współpracy.

Auto zastępcze Szczecin

Samochód z lotniska i dworca

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ