Najpiękniejsze miasta w okresie Bożego Narodzenia w okolicy Szczecina

>

Święta Bożego Narodzenia z Wypożyczalnią samochodów

Święta Bożego Narodzenia to ulubiony czas dla wielu osób. To magia i szczęście, które sprawia, że każdy chce zaznaczyć ten wyjątkowy dzień w kalendarzu.

Jest to jeden z najlepszych momentów w podróży i poznawaniu małych miejsc z bożonarodzeniową atmosferą. Wynajęcie samochodu i odkrycie jednych z najpiękniejszych miast w okolicy Szczecina staje się dla wielu bardzo dobrą opcją.

>

Poznaj miejsca, w których można się zakochać

Stargard. Ta miejscowości wyróżniają się tym, że jest jednym z najpiękniejszych w regionie, ze śniegiem jest jeszcze lepiej. Pierwsze osady są datują na VI w. Jest to najstarsze obok Szczecina miasto na Pomorzu. Na terenie Starego Miasta w jego okolicy znajdują się 22 zabytki.
Świnoujście. Uzdrowisko, położone na 100 km od Szczecina, wyróżnia się tym, że jest to jedyne w Polsce miasto położone na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) wyspach i wysepkach. Ten „świąteczny deser” został założony w 1743 roku. Jeśli chcesz spróbować najlepszych bułeczek z pieczarkami i zgubić się w jego pięknych uliczkach, Świnoujście jest najlepszą opcją.
Police. Wystarczy przespacerować się po historycznym centrum, aby przekonać się, że znajdujemy się w urokliwej miejscowości, gdzie mieszkańcy słyną z gościnności i uprzejmości.
Wybór najlepszych miasteczek w okolicy Szczecina do spędzenia okresu świątecznego jest praktycznie trudnym zadaniem. Te trzy miejsca zbierają to, co najlepsze na Pomorzu Zachodnim. Każdej zimy wielu turystów decyduje się na spędzenie w tu Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętaj, że w wypożyczalni samochodów Platinum Rent ze Szczecina chcemy być Twoimi towarzyszami. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji dużą flotę, aby odwiedzić każdy zakątek Pomorza Zachodniego.
Zarezerwuj swój samochód! https://wypozyczalniaszczecin.pl/

Wypożyczalnia samochodów Szczecin Platinum Rent

Szczecin i okolice

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ