Wypożyczalnia samochodów

Stare Miasto Szczecin

KONTAKT

Podróżuj z nami

Wynajmij online

Sprawdź ofertę

>

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Szczecin jest jednym z najbardziej niezwykłych miast w Polsce. Jest bogate w kulturę o wieloaspektowej historii i posiada wiele pięknych zabytków. Położony korzystnie na wybrzeżu Bałtyku, jest również stolicą ekspansywnej prowincji pomorskiej i centrum tętniącej życiem nadmorskiej aglomeracji miejskiej. Aby zobaczyć i doświadczyć pięknego Szczecina i jego równie urokliwego otoczenia, najlepiej będzie, jeśli zdobędziesz swój własny wypożyczony samochód.

>

Szczecin kolebka kultury

Platinum Rent jest niezawodnym dostawcą, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości wynajmu samochodów w Szczecinie. Oferuje szeroki wachlarz pojazdów najwyższej jakości, dopasowanych do każdego gustu i planu podróży. Oddział Platinum Rent znajduje się w dogodnej lokalizacji na lotnisku i jest doskonałą okazją do rozpoczęcia podróży na Pomorze. Niezależnie od tego, czy planujesz szybką wizytę weekendową, czy też dłuższy urlop, swoboda i komfort, jakie daje posiadanie własnego samochodu do wynajęcia, z pewnością sprawią, że Twój czas w Szczecinie będzie wspaniały.

>

Atrakcyjny wynajem aut

Wszechstronna gama samochodów do wynajęcia firmy jest dobrze dopasowana do potrzeb każdego podróżnego. Aktywni pasażerowie miast znajdą model kompaktowy lub mini, który najbardziej odpowiada ich mobilnemu harmonogramowi. Jazda po piętrzących się ulicach sprzed wieków i parkowanie nawet w najciaśniejszych miejscach będzie powiewem wiatru. Podróżni, którzy preferują wygodę większego pojazdu, będą zadowoleni z oferty samochodów osobowych w wynajmie krótkoterminowym.

>

Nasz cel twoja wygoda

Te wynajęte auta nie rezygnują z przestrzeni i mocy dla wygody i komfortu. Po opracowaniu programu podróży, wypożyczalnia samochodów Platinum Rent dostarczy wybrany model auta, który będzie odpowiadał Twoim planom.

  • wynajem samochodów osobowych
  • wynajem samochodów dostawczych
  • wynajem auta zastępczego z OC sprawcy

Zapraszamy do współpracy.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ