Jeep Grand Cherokee

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wypożycz samochód formalności 15 minut

dynamiczny terenowy samochód osobowy o dominującej budowie zewnętrznej i luksusowym wnętrzu. Udane połączenie tradycji marki Jeep oraz wymagań nowoczesnych użytkowników dało efekt w postaci majestatycznego auta o sportowym wyglądzie i odpowiednich proporcjach.

Opcja wynajęcia samochodu pozwoli Państwu w pełni korzystać z jego atutów formie samochodu na krótkie wakacje lub na zasadzie wynajmu długoterminowego. Czytelna umowa wynajmu samochodów ogranicza formalności do niezbędnego minimum.

>

Moc wizualna oraz moc silnika

Auto z każdej perspektywy wygląda imponująco. Mocna, stabilna budowa nadwozia, długa linia boczna oraz wysokość właściwa samochodom tej klasy stanowią o prestiżu pojazdu. Z przodu uwagę zwraca siedmiosegmentowa maskownica pasa przedniego oraz poprzeczny wlot powietrza z chromowanym otokiem, natomiast tył to duże światła, obszerny spojler oraz obniżony zderzak.

Jednostka napędowa o mocy 241 KM spala 10l/100 km palia w jeździe miejskiej. Ten silnik Diesla, wspomagany automatyczną skrzynią biegów daje niezmąconą satysfakcję z jazdy. Inteligentne elektroniczne sterowanie zmianą biegów sprawia, że uwzględniane są między innymi zmiany nachylenia drogi oraz przebieg momentu obrotowego.

>

Dobre samopoczucie w stylowym wnętrzu auta na wynajem

Udogodnieniem dla kierowcy jest możliwość zapisania indywidualnych ustawień prędkościomierza, systemu nawigacji oraz oprawy graficznej wyświetlanych na zegarach informacji. Nowatorskim rozwiązaniem jest system usprawniający jazdę w trudnych warunkach poprzez synchronizację nawet 12 czynników, takich jak układ hamulcowy i stabilizator toru jazdy.

Zwarta i designerska budowa foteli podkreślona została ekskluzywnymi obiciami ze skóry. Każdy segment jest idealnie dopracowany i wyprofilowany, dlatego jazda sprawia przyjemność i nie męczy nawet na długich dystansach. Uwagę zwracają także akcenty z egzotycznych gatunków drewna, które podkreślają klasę tego modelu dostępnego w naszej wypożyczalni samochodów.

>

Ponadczasowy Jeep Grand Cherokee – idealne auto na wynajem

W naszej wypożyczalni aut w Szczecinie każdego dnia spotykamy się z klientami zadowolonymi z naszych usług w dziedzinie aut na wynajem. Państwu także przygotujemy indywidualną propozycję współpracy, szybko i profesjonalnie. Zapraszamy serdecznie, zapewniamy fachowe doradztwo.

Profesjonalny wynajem aut stanowi główną część naszej działalności. Bogata flota oraz zróżnicowane ceny pozwalają wybrać wynajem samochodów luksusowych na korzystnych warunkach do jazdy bez limitu kilometrów.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ