Jedziesz z Platinum Rent? Najczęściej zadawane pytania

>

Wypożyczony samochód to chcesz wiedzieć

Zamierzasz przyjechać do Polski i planujesz wyjazd ze Szczecina do Świnoujścia, a ludzie dobrze mówili o Platinum Rent , więc rozważasz wynajęcie samochodu u nas? Możesz nas nie znać i nie podjąłeś jeszcze decyzji dotyczącej naszych usług, więc dziś rozważymy te pytania, które zwykle zadają Klienci, gdy kontaktują się z nami w sprawie tego typu wynajmu aut.

>

Gdzie mogę odebrać swój wypożyczony samochód?

To zależy od miejsca zamówienia. Na lotnisku Szczecin - Goleniów mamy biuro wewnątrz terminalu, więc nie może być łatwiej. W Szczecinie trzeba tylko podejść do parkingu na lotnisku i będziemy na czekać. Żadnych kolejek ani czekania na parkingu lotniska!

>

Co się stanie, jeśli mój lot będzie opóźniony?

Zawsze czekamy na naszych klientów, chociaż ważne jest, aby dać nam znać, czy opóźnienie jest duże, a zwłaszcza jeśli jest objazd na inne lotnisko i przyjazd do Szczecina odbędzie się autobusem.

>

Ile kosztuje kaucja?

Kaucja zwrotna wynosi od 300zł, które zwrócimy w ciągu 7 dni od zakończenia wynajmu, po sprawdzeniu, że wszystko poszło dobrze.

Oczywiście, jeśli masz wątpliwości, których nie rozwiązaliśmy w tym wpisie, możesz skontaktować się z naszym zespołem z wypożyczalni samochodów Platinum Rent, który z przyjemnością się z Tobą skontaktuje.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

wypozyczalnia samochodów biuro obslugi klienta

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ