Hyundai i30

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Hyundai I30 z nowoczesnej wypożyczalni samochodów

Przyjemność prowadzenia samochodu Hyundai I30 wynika z jego konstrukcji oraz bezpretensjonalnego wyposażenia. Model zyskał tytuł „Europejskiego Samochodu Roku” (2008 r.), a jego kolejne wersje wzbogacane są o elementy, które wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy w warunkach miejskich, a także poza miastem.

W naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie model ten cieszy się zasłużonym uznaniem. Sprawdzi się jako samochód na wakacje, na ferie lub do codziennej jazdy zgodnie z potrzebami. Zapewniamy komplet ubezpieczeń oraz wszelką pomoc w trakcie wynajmu.

>

Estetyczny wygląd, solidna konstrukcja

Stylistyka auta w wersji Hatchback bazuje na odpowiednio dobranych proporcjach oraz płynnych liniach nadwozia z ostrymi przetłoczeniami bocznymi. Światła do jazdy dziennej oraz reflektory przeciwmgielne zamontowano na tyle nisko, aby dobrze oświetlały drogę w trudnych warunkach atmosferycznych. Innowacją są również wąskie okna oraz lusterka z kierunkowskazami.

120 KM to moc silnika benzynowego pozwalająca na dynamiczną i ekonomiczną jazdę. Auto spala 5 l/100 km poza miastem przy łagodnym zwiększaniu prędkości i rozsądnej jeździe. W tej kwestii pomocna jest manualna skrzynia biegów, która umożliwia sprawne dostosowanie biegu do prędkości. Silnik pracuje cicho bez względu na wskazania prędkościomierza.

>

Spokojna podróż dla kierowców naszej wypożyczalni samochodów

Wnętrze auta jest na tyle przestronne, że również wysokie osoby będą się czuć swobodnie. Oba rzędy siedzeń zamontowane zostały w takiej odległości, aby zapewnić maksymalną wygodę wszystkich podróżnych. Fotel kierowcy jest dodatkowo elektrycznie sterowany. Liczniki znajdują się za kierownicą, a panel sterowania lusterkami i oknami – w podłokietniku.

Oferujemy wynajem samochodu z profilowanymi fotelami pasażerów o regulowanej wysokości siedziska. Pojemność bagażnika bez rozkładania tylnych siedzeń wynosi 378 l, natomiast po rozłożeniu siedzeń wzrasta do imponujących 1250 litrów, co w obu opcjach pozwala, także osobom korzystających z usług naszej wypożyczalni aut, zabrać bagaże na długą podróż.

>

Auto Hyundai I30 z profesjonalnej wypożyczalni samochodów

Dbając o Państwa swobodę podróżowania oferujemy samochód Hyundai I30 z profesjonalnym sprzętem audio oraz klimatyzacją. Wybierając wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni aut w Szczecinie można dostosować czas wynajmu do indywidualnych potrzeb.

Proponowany przez nas wynajem aut opiera się na przejrzystych zasadach współpracy i udogodnieniach. Przykładem jest wynajem auta bez kaucji, krótka umowa oraz profesjonalna obsługa, z którą wynajęcie samochodu ograniczy się do kilku niezbędnych czynności.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ