Ford Fokus MK3 115KM

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wypożyczalnia samochodów z lotniska punkt przyloty

Ford Focus MK3 reprezentuje trzecią generację tej serii w wydaniu znacznie unowocześnionym i bardziej komfortowym. Ciekawy wygląd zewnętrzny, funkcjonalne wnętrze oraz dobre parametry techniczne stanowią o atrakcyjności pojazdu. Płynna jazda na prostych odcinkach drogi, a także pokonywanie dowolnych zakrętów nie wymaga wyjątkowych zdolności.

Auto dostępne w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie udostępniamy na dogodnych warunkach, w oparciu o umowę wynajmu. Zapewnia to Państwu stan oraz wyposażenie pojazdu zgodne z warunkami w umowie.

>

Ford Focus MK3 w dobrym stylu

Linia nadwozia prezentuje się nowocześnie i bezpretensjonalnie, natomiast poszczególne elementy są charakterystyczne dla tego modelu. za sprawą Przedni zderzak wyposażony w trójkątne wloty powietrza, a dół został poszerzony o dodatkowe płetwy. Wyrazisty kształt dużych lamp reflektorów oraz kierunkowskazy w lusterkach bocznych to równie wyraziste szczegóły nadwozia.

Silnik benzynowy o mocy 160 KM zużywa przeciętnie 7 litrów paliwa na 100 km, natomiast w przypadku trasy poza miastem wskaźnik ten można zmniejszyć do 5,8 l. Automatyczna skrzynia biegów działa niezwykle sprawnie i szybko niezwłocznie dostosowuje bieg do prędkości jazdy. Samochód porusza się płynnie, sprawnie pokonuje wszelkie zakręty oraz nierówności.

>

Idealny plan na każdą podróż z solidną wypożyczalnią samochodów

We wnętrzu dominują materiały przyjemne w dotyku i odporne na uszkodzenia. Tapicerka, kokpit oraz pozostałe powierzchnie wewnętrzne stanowią spójną całość wysokiej jakości. Udogodnieniem jest zamieszczenie zegarów pod odpowiednio zaprojektowanymi daszkami oraz konsola środkowa z panelem audio i wlotami powietrza.

Z przodu i z tyłu wewnątrz auta znajduje się przestrzeń niezbędna do wygodnej jazdy, a przednie fotele i tylna kanapa są stabilne dzięki ergonomicznej budowie. Optymalnie wytłumione wnętrze izoluje hałasy z zewnątrz, pracujący miarowo silnik nie zakłóca radości podróżowania. Bagażnik o pojemności 475 l to dodatkowy atut tego pojazdu z naszej wypożyczalni samochodów.

>

Wynajem aut na dogodny okres

Nasz flota bogata w nowe pojazdy daje możliwość wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego na korzystnych warunkach. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z wypożyczalnią aut w Szczecinie. Służymy fachową radą, gwarantujemy wysoką jakość usług.

Warunki współpracy dotyczące wynajmu samochodu przedstawimy Państwu w jasny sposób, zaproponujemy najlepszą opcję współpracy. Tani wynajem samochodów opieramy o znajomość potrzeb kierowców oraz ich chęć korzystania z naszych usług.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ