Fiat Ducato

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Samochód dostawczy stworzony towarom

Fiat Ducato to samochód dostawczy w wersji minivan o imponującej przestrzeni załadunkowej. Stworzony do przewożenia towarów, znacznie wyprzedza konkurencję w kategorii samochodów dostawczych. Jest bezpieczny i stabilny, dobrze trzyma się drogi, a w kabinie kierowcy oferuje wygodne fotele, innowacyjne schowki oraz dobrą widoczność.

Wynajem samochodów dostawczych na transport bagażowy to nasza propozycja, której Fiat Ducato jest odpowiednim reprezentantem. Za sprawą korzystnych cen oraz okresowych promocji proponujemy tani wynajem samochodów dostawczych marki Fiat z nowoczesnym wyposażeniem.

>

Nowoczesna stylistyka na miarę czasów

Wygląd zewnętrzny auta to masywna sylwetka charakterystyczna dla aut klasy T, lecz dopracowana w każdym calu. Nowe modele wyróżnia przedni pas z okazałą atrapą chłodnicy oraz diodowe światła do jazdy dziennej, natomiast z elementów praktycznych wyróżniają się boczne i tylne listwy chroniące nadwozie, a także wieloczęściowe trwałe zderzaki.

Sprawny Diesel o mocy 130 KM z łatwością rozpędza auto także przy maksymalnym obciążeniu. Przy dużym załadunku sprawdza się napęd na przednią oś, a manualna 6-stopniowa skrzynia biegów pozwala indywidualnie operować przekładnią w zależności o wskazań licznika oraz właściwości nawierzchni.

>

Potężna przestrzeń załadunkowa – wynajem samochodów dostawczych

Regulowany fotel kierowcy, a także dwa fotele pasażerów są wygodne i skonstruowane tak, aby ułatwiać zachowanie prawidłowej pozycji podczas jazdy. Godne uwagi są duże, czytelne zegary, funkcjonalny komputer pokładowy oraz towarzyszący mu panel centralny z obsługą klimatyzacji – w wynajmie samochodów dostawczych to cechy istotne dla użytkowników.

Najistotniejsza w tym samochodzie jest pojemność przestrzeni bagażowej. Imponujące 10 000 l pozwala przewozić wielkogabarytowe przesyłki, materiały budowlane, meble. Auto idealnie wpisuje się w potrzeby firm transportowych, wersja Maxi to ładowność do 1 800 kg. Niski próg, boczne drzwi przesuwne oraz liczne uchwyty wewnętrzne znacznie ułatwiają obsługę załadunku.

>

Solidny Fiat Ducato Maxi i wynajem samochodów dostawczych

Wzbogacając ofertę naszej wypożyczalni aut w Szczecinie o wynajem samochodów dostawczych zadbaliśmy, aby proponowane samochody były funkcjonalne. Zapraszamy do wypożyczenia Fiata Ducato, który usprawni Państwa przewozy i wszelkie działania związane z transportem.

Proponując korzystne warunki współpracy na rynku wypożyczalni samochodów dostawczych dajemy możliwość wyboru czasu wynajmu oraz formy płatności. Dodatkowo jako firma przewozowa oferujemy wynajem samochodów dostawczych z profesjonalnym kierowcą.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ