Erasmus, idealny czas na poznanie Szczecina

>

Wynajem aut w Szczecinie

Jesteś w mieście, które wybrałeś na Erasmusa od kilku miesięcy. Znasz już bary, place, plaże, naturalne przestrzenie. Masz już swoje grono przyjaciół, swoje rytuały i prawdopodobnie bilety lotnicze, aby wrócić do domu na święta.
W drodze powrotnej do Szczecina, twoi przyjaciele będą czekać na Ciebie, a wraz z nimi "inne" życie na uniwersytecie w Szczecinie. Nowy rok to również doskonała okazja do poznania Pomorza Zachodniego i wszystkiego, co się w nim ukrywa, ponieważ odległości są akceptowalne, ceny są umiarkowane i z pewnością jest tu wyjątkowo.

Pomorze Zachodnie. Jeśli cieszysz się swoim Erasmusem w Szczecinie, nie możesz przegapić stolicy regionu. I to nie tylko życie nocne, ale również doskonała atmosfera i gastronomia. Musisz zwiedzić Centrum Miasta.

>

Szczecin co warto zwiedzić?

Imprezy regionalne. Szczecin obchodzi Festiwal Marek we wrześniu. W lipcu i sierpniu polecamy koncerty na Wyspie Grodzkiej chociaż w tym roku są ograniczenia, na pewno znajdziesz miejsce, aby cieszyć się zarówno utworami bluesowo-rockowymi, najpiękniejszymi polskimi szantami czy poezją śpiewaną.

Plaża. W zależności od tego skąd pochodzicie, dobrze wydaje się Wam, że plaże w Szczecinie nawet w zimie są idealne do spacerów po piasku. Jeśli chcecie zostawić tę wycieczkę na wiosnę lub lato, nie możecie przegapić najlepszych plaż w regionie.

Region. Zachodnie Pomorze posiada fantastyczne plaże, które z pewnością już wypróbowaliście, ale posiada również jedne z najpiękniejszych miast w regionie. Wiele z nich jest bardzo blisko siebie i doskonale nadaje się do relaksu w weekend. Szczecin, Świnoujście, Międzyzdroje to tylko niektóre z naszych miast z wizytówką. Jeśli nie masz nic przeciwko kilometrom, Kołobrzeg z pewnością zachwyci swoim pięknem.

Zachody słońca. Jeśli szukasz zachodów słońca i wyjątkowych chwil, mamy to czego nigdy nie zapomnisz. Ponadto, teraz, gdy dzień jest krótki, macie czas na odkrycie gastronomii w okolicy. Warto spróbować nadmorskich specjałów świeżo wyłowionych z Morza Bałtyckiego.

I już wiemy, że jeśli potrzebujesz samochodu na wyjazd to zapraszamy do wypożyczalni samochodów Platinum Rent w Szczecinie. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Szczecin przyjazny studentom

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ