COVID-19: Porady jak bezpiecznie i elastycznie wynająć samochód już teraz

>

COVID-19 Porady jak wynająć samochód

Bez względu na to, czy chcesz wrócić do domu do swoich bliskich, czy też szukasz alternatywnego sposobu na dotarcie do pracy, wynajem samochodu może stanowić bezpieczniejsze, przyjazne dla społeczeństwa rozwiązanie dla Twoich istotnych potrzeb w zakresie podróży na odległość. Zebraliśmy nasze wskazówki dotyczące wynajmu samochodu w czasie pandemii COVID-19, wraz ze środkami ostrożności, które firmy zajmujące się wynajmem samochodów podejmują, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo. Nie jesteś gotowy na rezerwację? Zajęliśmy się również tym, co należy zrobić, gdy będziesz gotowy do ponownej podróży w przyszłości.

>

Wypożyczalnia samochodów Szczecin -zorganizowane podróże w zasięgu ręki

Wypożyczalnia samochodów Szczecin pyta - kto nie chce podróżować? Jeśli planujesz wyjazd za granicę, sprawdź tę listę kontrolną, którą powinieneś przygotować z wyprzedzeniem! Wszystko, czego potrzebujesz z wyprzedzeniem, dokumenty, lista kontrolna bagażu i wiele innych rzeczy.
Kto nie lubi podróżować? Być na wakacjach? Doświadczyć nowej kultury, języka i jedzenia? Pośród emocji, które się z tym wiążą, łatwo jest zapomnieć o niezbędnej rzeczy w podróży lub poczuć, że w momencie pakowania torby nasz umysł jest pusty.
Ale nie bój się! Przygotowaliśmy międzynarodową listę kontrolną zawierającą wszystkie niezbędne przedmioty, których powinieneś poszukać, przygotować i zapakować. Gotowy na to?

>

Co warto wiedzieć o rezerwacji wynajętego samochodu już teraz?

Podczas, gdy wiele osób przechodzi do pracy z domu, niektórzy specjaliści wciąż muszą codziennie dojeżdżać do pracy. Jednym ze sposobów ograniczenia narażenia na kontakt z wirusem jest unikanie transportu publicznego lub dzielenia się rowerami. Wynajem samochodu stanowi realne rozwiązanie pozwalające zachować bezpieczną odległość od innych. Klienci mogą również polegać na tym, że wypożyczane samochody są dokładnie oczyszczane po każdym użyciu.

Jeśli planujesz dziś wynająć samochód, podejmij te kroki, aby zachować dużą ostrożność:

  • Sam odbierz samochód. Unikanie podstawiania samochodu pomoże ograniczyć kontakt z innymi.
  • Okna powinny być otwarte, aby powietrze mogło cyrkulować wewnątrz samochodu. Jeśli używasz klimatyzatora, utrzymuj włączoną funkcję zewnętrznej cyrkulacji powietrza.
  • Przed zmianą terminu lub anulowaniem rezerwacji sprawdź aktualną politykę firmy wynajmującej samochód. Wiele firm rozluźnia w tym czasie swoje zasady (więcej na ten temat poniżej), a ich elastyczność może odpowiadać Twoim zmieniającym się potrzebom.
  • Zawsze postępuj zgodnie z wytycznymi dotyczącymi podróży wydanymi przez władze lokalne.

Jeśli Twoje plany podróży uległy zmianie, możesz bezpłatnie zmodyfikować swoją rezerwację za pośrednictwem wypozyczalniaszczecin.pl

>

Jak działa nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie - Platinum Rent

Jeśli planujesz w najbliższym czasie zarezerwować wynajęty samochód, oferujemy elastyczne rezerwacje uwzględniające nieoczekiwane plany.

Od elastycznych rezerwacji po środki bezpieczeństwa, dowiedz się, co robimy, aby postawić klientów na pierwszym miejscu.

Czy wynajęcie samochodu jest teraz bezpieczne?

Choć wciąż niewiele wiemy o COVID-19, jedno jest pewne: wynajęcie samochodu i prowadzenie go samodzielnie jest bezpieczniejsze niż wiele innych środków transportu, takich jak transport publiczny w ogóle, autobusy, samoloty i inne.

Jak zmienił się proces odbioru i odstawienia samochodu?

Obecnie firmy wypożyczające samochody robią wszystko, co możliwe, aby ograniczyć kontakt z ludźmi do minimum. W lokalizacjach, w których odbierane są przesyłki, dla każdego dostępny jest środek do dezynfekcji rąk, a miejsca, w których nie ma automatycznych drzwi, pozostają przez cały czas otwarte. Po każdym kliencie przedmioty, takie jak blaty, długopisy i inne, są starannie czyszczone, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

>

Jak zmieniło się czyszczenie wypożyczanych samochodów w tym czasie?

Proces sprzątania jest zawsze dokładny. W tym czasie wszystkie pojazdy są sterylizowane po każdym wypożyczeniu. Uchwyty samochodowe, koło, deska rozdzielcza i sprzęgło - wszystkie powierzchnie są sterylizowane. Wykonywane jest to na podstawie instrukcji wydanych przez służby zdrowia.

Czy istnieją dodatkowe środki ostrożności podejmowane przez wypożyczalnie samochodów?

Tak. W razie potrzeby wypożyczalnia może poddać pojazd kwarantannie i nie zostanie on wypożyczony innemu klientowi na czas. Ma to na celu zapewnienie, że wszystkie wypożyczalnie są bezpieczne.
Co robić, gdy jest się gotowym do ponownej podróży

Wiemy, że w tych niepewnych czasach to zdrowie i spokój są najważniejsze - i tego Państwu życzymy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu wynajmu samochodów, gdyż oferujemy obecnie szereg ofert ułatwiających życie tym, którzy w najbliższej przyszłości nadal muszą podróżować.

Tani wynajem aut w Szczecinie

Covid a wynajem samochodów

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ