Citroen C5 kombi

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wynajem aut osobom ceniącym komfort

Citroen C5 z nadwoziem typu kombi zachowuje wszystkie atuty tego modelu przy zwiększonej powierzchni bagażowej. Sprawdzi się jako elegancki samochód na dalsze podróże, a także do codziennego użytkowania dla osób ceniących komfort i przestrzeń. Optymalne wyposażenie panelu kierowcy to jedna z licznych istotnych zalet.

Model ten w naszej wypożyczalni samochodów dostępny jest w ramach wynajmu krótkoterminowego oraz średnioterminowego. Pozwala to na okazjonalną jazdę lub korzystanie przez okres do 24 miesięcy z nowoczesnego, optymalnie wyposażonego pojazdu.

>

Klasyczny design i pełna harmonia

Profil auta jest ciekawy wizualnie, jednocześnie elegancki i charakterystyczny. Nie został jednak w żaden sposób przerysowany, dlatego nawiązuje do ambitnej klasyki. Wydłużona linia nadwozia została zrównoważona przez podłużne przetłoczenia, co odciąża wizualnie całość. Z elementów dopełniających zwracają uwagę chromowane relingi dachowe oraz luksusowy system świateł LED.

Odpowiednią ekspresję jazdy zapewnia napęd na przednią oś oraz moc 140 KM silnika. Auto prowadzi się niezwykle lekko, a jednocześnie zachowana jest prawidłowa przyczepność, dlatego przyjemność jazdy odczuwalna jest na każdej drodze. Automatyczna skrzynia biegów eliminuje wszelkie niedogodności związane ze skrzynią manualną i jej tradycyjną obsługą.

>

Wyrazisty styl od kierownicy po boczne panele

Citroen C5 zwraca uwagę także swoim wnętrzem. Poszczególne elementy kabiny zawierają elementy dekoracyjne chromowane, lakierowane, lub wykonane ze skóry, czego przykładem są chromowane klamki lub skórzana oprawa obręczy kierownicy. Za kierownicą znajduje się czytelny panel z zegarami, wzorowany na rozwiązaniach z samolotów.

Wersja kombi przekonuje optymalną ilością miejsca wewnątrz samochodu przy zachowaniu odpowiedniej pojemności bagażnika, także przy maksymalnej liczbie pasażerów. Przednie fotele oraz kanapa z tyłu stanowią wygodny system siedzeń z możliwością regulowania zagłówków. Komfort takiego podróżowania możecie Państwo poznać, wybierając naszą wypożyczalnię aut.

>

Citroen C5 do Państwa dyspozycji w wypożyczalni samochodów

Proponowany przez nas model w wersji kombi zyskał uznanie dzięki nieszablonowym rozwiązaniom technicznym i dynamice jazdy. Korzystając z usług naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie możecie Państwo doświadczyć komfortu w rozsądnej cenie.

W gamie aut osobowych proponowanych przez nas w ramach wynajmu samochodów znajdziecie Państwo modele i opcje stworzone z myślą o nowoczesnej, dynamicznej jeździe. Zapraszamy do naszej wypożyczalni w Szczecinie, z przyjemnością przedstawimy szczegóły współpracy.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ