BMW F 20

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Wynajem długoterminowy radość z jazdy

BMW F20 w pięciodrzwiowej wersji hatchback jest szybkim i zwinnym autem niewielkich rozmiarów. Umożliwia ono ekonomiczną jazdę w ruchu miejskim oraz poza miastem, co pozwoli Państwu cieszyć się każdą podróżą. W nowoczesnym, funkcjonalnym wnętrzu znajdują się rozsądnie i efektywnie umiejscowione elementy nawigacji oraz kontroli.

Samochód jest idealny do codziennej jazdy na stałe, proponujemy również wynajem na zasadzie samochodu zastępczego. Bez względu na przeznaczenie, możecie Państwo korzystać z nowoczesnego pojazdu, proponowanego przez naszą wypożyczalnię aut, bez limitu kilometrów.

>

Samochód BMW F20 godny polecenia

Wygląd auta łączy w sobie elegancję z indywidualnym charakterem w ciekawym wizualnie nadwoziu. Jego wyrazistość odbija się również w detalach, do których można zaliczyć chromowane ramki atrapy chłodnicy, duże reflektory oraz charakterystyczne przetłoczenia karoserii. BMW F20 pod względem wizualnym godnie reprezentuje klasę samochodów „C+”.

Imponujące są także parametry techniczne tego pojazdu. 360-litrowy silnik o mocy 116 KM pozwala płynnie i dynamicznie zwiększać prędkość jazdy, właściwe dopełnienie stanowi manualna skrzynia biegów. Samochód spełnia oczekiwania w zakresie ekonomicznej jazdy, ponieważ przeciętne spalanie poza miastem wynosi 3,4 l/100 km.

>

Wygodne wnętrze do Państwa dyspozycji dzięki wypożyczalni aut

Wnętrze BMW łączy wyrazistą klasykę z akcentami sportowymi, a całość podkreślona została wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi. Plastik kokpitu jest miękki i trwały dzięki jakości użytych tworzyw. Wyraziste elementy deski rozdzielczej rozmieszczone intuicyjnie znacznie usprawniają obsługę auta od pierwszej podróży z naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

Zalety przestronnego wnętrze auta dotyczą strefy kierowcy i strefy pasażerów, ponieważ z przodu oraz z tyłu jest wystarczająca ilość miejsca także dla osób wysokich. Atutem są również wygodne siedzenia o ergonomicznych kształtach, posiadające opcję regulowania pozycji oraz składania. Przed ich złożeniem składania bagażnik ma pojemność 360 l.

>

Nowoczesne auto na wynajem z dobrym wyposażeniem

Korzystając z usług naszej wypożyczalni aut możecie Państwo wybrać BMW F20 do dynamicznego i ekonomicznego przemieszczania się po różnych drogach. Zapraszamy do kontaktu osobistego w Szczecinie lub za pośrednictwem danych z zakładki „Kontakt”.

Na Państwa życzenie podstawimy auto we wskazane miejsce lub odbierzemy je po zakończonym okresie wynajmu samochodu. Warto zgłosić się do nas przed wynajęciem samochodu w innej wypożyczalni, z przyjemnością zaproponujemy korzystne warunki.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ