Biuro rzeczy znalezionych w wypożyczalni samochodów

>

Najczęściej pozostawiane przedmioty w wynajętych autach

Jeśli zostawiłeś coś w wypożyczonym samochodzie w pośpiechu, aby złapać lot to zaufaj nam. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby połączyć Cię z tym, co zostało w wypożyczonym samochodzie. Najlepiej byłoby, gdybyś skontaktował się z Biurem Obsługi Klienta wynajmu auta przed wyjazdem ze Szczecina, aby sprawdzić, czy może ono odnaleźć Twoją zaginioną własność. Jednak jeśli już jesteś na wysokości 35 000 stóp, to skontaktuj się z nami po powrocie do domu.

Jeździmy już od ponad 5 lat i w tym czasie pomogliśmy setkom klientów zorganizować ponad tysiące dni wynajmu samochodu o najlepszej wartości w Szczecinie.  W tym czasie mieliśmy kilka nietypowych zgłoszeń i wielu klientów skontaktowało się z nami, aby sprawdzić, czy mogą odzyskać coś, co zostawili w wypożyczonym samochodzie. Najczęstszą rzeczą pozostawioną w wypożyczonym samochodzie są okulary do czytania lub okulary przeciwsłoneczne. Nasz dział wypożyczalni samochodów do rzeczy zgubionych próbował przez lata połączyć setki par okularów z klientami.

>

Najbardziej nietypowe przedmioty pozostawione w wypożyczonym samochodzie

Innym częstym elementem schowka na rzeczy zaginione jest dziecięcy pluszowy miś do przytulania. Trochę trudniejsze do scalenia i choć często o niewielkiej wartości pieniężnej. Scalenie pluszowej zabawki z jej prawowitym właścicielem jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy.  Przygotowaliśmy listę najczęstszych przedmiotów pozostawionych w wynajętym samochodzie (o czym zostaliśmy poinformowani!), a także kilka najbardziej nietypowych życzeń.

Rzeczy zgubione Udział procentowy (%)
Okulary 39
Pluszowe zabawki 18
Telefon 14
Kamera 8
Klucze 6
Biżuteria 4
Portfel/torebka 2
Paszport 1
Pozostałe 8

Nie zostawiliście Państwo w wypożyczonym samochodzie żadnych naprawdę niezwykłych przedmiotów. Rejestrujemy to co klienci nam zgłosili, więc chociaż jest bardzo prawdopodobne, że w wypożyczonym samochodzie zostały jakieś bardzo zabawne przedmioty, nikt się do tego nie zgłosił. Nie mamy w zwyczaju kontaktować się z klientami, którzy mogli zostawić w wypożyczonym samochodzie coś krępującego.

>

Co zrobić, jeśli zostawiłeś coś w wypożyczonym samochodzie?

  • Skontaktuj się jak najszybciej z wypożyczalnią samochodów i poinformuj nas o swoim identyfikatorze rezerwacji i rejestracji samochodu.
  • Przygotuj opis utraconej własności.
  • Powiedz, gdzie zostawiłeś to w samochodzie (jeśli wiesz)
  • Zostaw dane kontaktowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Zagubione rzeczy w wynajmowanych samochodach

Platinum Rent

Szczecin Oddział

Godziny pracy

  • poniedziałek - piątek: 8:00-18:00
  • sobota: 9:00-14:00
  • niedziela/święta: nieczynne
TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ