Audi R8

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

>

Korzystaj z uroków jazdy

Audi R8 jest bolidem sportowym o ostrych rysach i dynamicznym charakterze. Perfekcyjna linia nadwozia wyróżnia się jako całość oraz za sprawą poszczególnych jej elementów. Ten pojazd to najwyższa klasa rozwiązań technologicznych, które pod maską dwudrzwiowego, dwuosobowego coupe pomagają osiągnąć imponujące wyniki.

W naszej wypożyczalni samochodów możecie Państwo wybrać to auto i korzystać z uroków dynamicznej sportowej jazdy na każdej drodze. Taka alternatywa dla kompaktowych aut rodzinnych pozwoli odczuć pierwotną dynamikę pokonywania odległości.

>

Lekki pojazd Audi R8 dla zwolenników szybkiej jazdy

Karoseria samochodu została w całości wykonana z aluminium, więc auto jet lekkie i zwinne. To model nieporównywalny z innymi sportowymi, ponieważ ma niezwykle charakterystyczną budowę. Z przodu wyróżniają się potężne wloty powietrza oraz maskownica równie imponujących rozmiarów, a tył ma przede wszystkim mocne użebrowanie i wyraziste, kompaktowe światła.

Auto należy do klasy Sport także za sprawą mocy silnika oraz właściwości układu napędowego. W tym modelu 420 KM i napęd na obie osie dają niezwykłą siłę oraz bystrość jazdy. Samochód bez trudu osiąga 100 km/h w 4,2s. Błyskawiczna reakcja pojazdu na najmniejsze wciśnięcie gazu to cecha, która wzmaga sportową dynamikę i radość z szybkiej jazdy.

>

Wynajem aut z futurystyczny projektem wnętrza

Niskie zawieszenie auta wpływa na idealną widoczność z fotela kierowcy. Zegary są rozbudowane i bogate w odczyty, a jednocześnie wyraziste. Panel multimedialny i tunel środkowy pozwalają zarządzać klimatyzacją, oświetleniem, sprzętem audio, a także korzystać z nawigacji oraz kamery cofania. Na kierownicy znajduje się między innymi przycisk sterowania układem wydechowym.

Wewnątrz auta mieszczą się dwa fotele pokryte wysokiej klasy skórą. Fotele te są odpowiednio szerokie, natomiast ich budowa jest zwarta i kubełkowa, zapewniająca stabilną pozycję przy najwyższych prędkościach i pokonywaniu zakrętów. Bagażnik ma pojemność 100 l, lecz ta niewielka pojemność to standard wynajmu aut sportowych, równoważony przez listę korzyści.

>

Wynajem samochodu Audi R8 w Szczecinie

Szukając wrażeń z jazdy, dynamicznych atutów sportowego auta oraz wysokiej klasy urządzeń pokładowych warto odwiedzić naszą wypożyczalnię samochodów w Szczecinie. Wynajem aut to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami i z przyjemnością doradzamy naszym klientom.

Z przyjemnością przedstawimy Państwu korzystne zasady naszej wypożyczalni samochodów oraz zaproponujemy indywidualnie dobrany plan wynajmu samochodu. Możecie Państwo kontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub osobiście w siedzibie wypożyczalni.

TOP Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ