up to car rental poland

Dane techniczne

Pojemność silnika99 cm3
Moc silnika60 KM
Liczba miejsc4
Liczba drzwi3
Pojemność baku35 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika251 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (500km/doba) cena (bez limitu km)
1 – 4 dni 89 zł/doba 129 zł/doba 159 zł/doba
5 – 14 dni 84 zł/doba 119 zł/doba 149 zł/doba
15 – 31 dni 79 zł/doba 109 zł/doba 139 zł/doba
Dodatkowy km 0,30 zł 0,30 zł  nie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1800 zł/miesiąc 3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
   

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się
Volkswagen UP to niewielki czteroosobowy samochód segmentu A, najmniejszy spośród modeli VW. Ciekawy wygląd i bogate wyposażenie sprawiają, że auto jest chętnie wybierane zarówno do codziennych podróży związanych z pracą lub obowiązkami rodzinnymi, jak też na dalsze wycieczki, podczas których można się przekonać o przemyślanych rozwiązaniach producenta.

Mniejsze i większe detale dla dobrego wyglądu

Prosta linia samochodu bez zbędnych detali i ozdobników sprawia, że nadwozie wygląda korzystnie  oraz elegancko. Wymiary samochodu to 3,54 x 1,64 x 1,48 m, dlatego bez trudu zaparkuje nawet w niewielkiej przestrzeni, a lekkie manewrowanie kierownicą wystarczy do poruszania się po najtrudniejszych do jazdy drogach zarówno w mieście, jak i poza nim. LED-owe reflektory stanowią w tym modelu kolejną oznakę nowoczesności. Ich kształt i wielkość sprawiają, że każda droga będzie odpowiednio oświetlona. Charakterystyczne jest także duże logo z przodu auta, a całości dopełnia osłona chłodnicy bez charakterystycznej kratki. Przód jest dzięki temu jeszcze bardziej spójny.

Duża przestrzeń wewnątrz auta – aby podróżowanie było wygodne

Kontrastem dla niewielkich wymiarów zewnętrznych auta jest jego wnętrze, gdzie przestrzeń całkowicie spełnia oczekiwania kierowcy i pasażerów. Kierowca ma dyspozycji regulowany fotel, który łatwo dostosować głównie pod kątem pochylenia oparcia, a ukłonem w stronę pasażerów jest kanapa o płaskim i stabilnym siedzisku, wykończona wysokiej jakości materiałem. Deska rozdzielcza stanowi krok w stronę nowoczesności za sprawą dużych i czytelnych zegarów. Moduł z regulatorami, przełącznikami oraz panelem audio znajduje się na tyle blisko, że jego obsługa nie koliduje ze skupieniem się na prowadzeniu. Regulacja szyb w drzwiach kierowcy to rozwiązanie standardowe w nowych autach i niezwykle przydatne podczas codziennej jazdy. Auto wyposażone jest w manualną skrzynię biegów, dlatego zapewnia pełniejszą kontrolę nad dostosowaniem biegu do prędkości. Dynamiczna praca przekładni sprawdza się zwłaszcza w ruchu miejskim, ale i poza miastem ma swoje atuty. Pojazd napędzany jest benzyną, moc silnika to 60 KM, co przy tak niewielkim aucie jest całkowicie wystarczającą wartością.

Nowy Volkswagen UP – spełnia oczekiwania, dostępny w wypożyczalni

Najnowsze modele aut produkowane są zdecydowanie pod kątem użyteczności, oszczędności oraz ochrony środowiska i takim samochodem jest VW UP z 2016 roku. Spójny design, wygodne wnętrze oraz dynamika jazdy sprawić mogą, że samochód ten zechcesz mieć zawsze do dyspozycji. W naszej wypożyczalni aut w Szczecinie czeka na Ciebie korzystna propozycja wynajmu także na lotnisku.
';
TOP
ZAREZERWUJ