up to car rental poland

Dane techniczne

Pojemność silnika99 cm3
Moc silnika60 KM
Liczba miejsc4
Liczba drzwi3
Pojemność baku35 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika251 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (500km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni89 zł/doba129 zł/doba159 zł/doba
5 – 14 dni84 zł/doba119 zł/doba149 zł/doba
15 – 31 dni79 zł/doba109 zł/doba139 zł/doba
Dodatkowy km0,30 zł0,30 zł nie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc1800 zł/miesiąc3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
  

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącskontaktuj sięskontaktuj się
Volkswagen UP to niewielki czteroosobowy samochód segmentu A, najmniejszy spośród modeli VW. Ciekawy wygląd i bogate wyposażenie sprawiają, że auto jest chętnie wybierane zarówno do codziennych podróży związanych z pracą lub obowiązkami rodzinnymi, jak też na dalsze wycieczki, podczas których można się przekonać o przemyślanych rozwiązaniach producenta.

Mniejsze i większe detale dla dobrego wyglądu

Prosta linia samochodu bez zbędnych detali i ozdobników sprawia, że nadwozie wygląda korzystnie  oraz elegancko. Wymiary samochodu to 3,54 x 1,64 x 1,48 m, dlatego bez trudu zaparkuje nawet w niewielkiej przestrzeni, a lekkie manewrowanie kierownicą wystarczy do poruszania się po najtrudniejszych do jazdy drogach zarówno w mieście, jak i poza nim.LED-owe reflektory stanowią w tym modelu kolejną oznakę nowoczesności. Ich kształt i wielkość sprawiają, że każda droga będzie odpowiednio oświetlona. Charakterystyczne jest także duże logo z przodu auta, a całości dopełnia osłona chłodnicy bez charakterystycznej kratki. Przód jest dzięki temu jeszcze bardziej spójny.

Duża przestrzeń wewnątrz auta – aby podróżowanie było wygodne

Kontrastem dla niewielkich wymiarów zewnętrznych auta jest jego wnętrze, gdzie przestrzeń całkowicie spełnia oczekiwania kierowcy i pasażerów. Kierowca ma dyspozycji regulowany fotel, który łatwo dostosować głównie pod kątem pochylenia oparcia, a ukłonem w stronę pasażerów jest kanapa o płaskim i stabilnym siedzisku, wykończona wysokiej jakości materiałem.Deska rozdzielcza stanowi krok w stronę nowoczesności za sprawą dużych i czytelnych zegarów. Moduł z regulatorami, przełącznikami oraz panelem audio znajduje się na tyle blisko, że jego obsługa nie koliduje ze skupieniem się na prowadzeniu. Regulacja szyb w drzwiach kierowcy to rozwiązanie standardowe w nowych autach i niezwykle przydatne podczas codziennej jazdy.Auto wyposażone jest w manualną skrzynię biegów, dlatego zapewnia pełniejszą kontrolę nad dostosowaniem biegu do prędkości. Dynamiczna praca przekładni sprawdza się zwłaszcza w ruchu miejskim, ale i poza miastem ma swoje atuty. Pojazd napędzany jest benzyną, moc silnika to 60 KM, co przy tak niewielkim aucie jest całkowicie wystarczającą wartością.

Nowy Volkswagen UP – spełnia oczekiwania, dostępny w wypożyczalni

Najnowsze modele aut produkowane są zdecydowanie pod kątem użyteczności, oszczędności oraz ochrony środowiska i takim samochodem jest VW UP z 2016 roku. Spójny design, wygodne wnętrze oraz dynamika jazdy sprawić mogą, że samochód ten zechcesz mieć zawsze do dyspozycji. W naszej wypożyczalni aut w Szczecinie czeka na Ciebie korzystna propozycja wynajmu także na lotnisku.
';
TOP
ZAREZERWUJ