toyota kombi wynajem aut osobowych

Dane techniczne

Pojemność silnika1600 cm3 cm3
Moc silnika132 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi4
Pojemność baku50l l
Typ paliwa1
Średnie spalanie6,2 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika530 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (500km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni159 zł/doba189 zł/doba239 zł/doba
5 – 14 dni149 zł/doba179 zł/doba229 zł/doba
15 – 31 dni139 zł/doba169 zł/doba209 zł/doba
Dodatkowy km0,4 zł0,4 zł nie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc2700 zł/miesiąc3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
  

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącskontaktuj sięskontaktuj się

Toyota Auris Kombi 2016

Toyota Auris Kombi, stanowiący pierwszy krok w ofensywie produktów Toyoty w europejskim segmencie C, jest odważniejszy, bardziej dynamiczny, lepiej wyposażony i tańszy w eksploatacji niż kiedykolwiek wcześniej. Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent oferuje Auris odzwierciedla determinację Toyoty w projektowaniu bardziej atrakcyjnych, dynamicznie angażujących samochodów i opiera się na ugruntowanej reputacji jakości, trwałości i niezawodności. Oferuje odważniejszą, bardziej pewną i elegancką stylizację, wyższą jakość wystroju wnętrza, lepszą dynamikę jazdy i dalsze udoskonalenia do technicznego przywództwa flagowego, pełnego modelu.Aerodynamiczne udoskonalenia, oszczędność masy i ulepszenia silnika spowodowały zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 w całym asortymencie, dalsze obniżenie kosztów eksploatacyjnych i całkowitego kosztu wypożyczenia samochodu.

Ulepszone opakowania Toyota Auris zaskoczy każdego

Przy długości 4,275 mm, rozstaw osi wynosi 2,600 mm. Przednie i tylne nawisy poszerzyły się o zaledwie 15 mm, a Auris pozostaje jednym z najbardziej kompaktowych samochodów w swojej klasie.Co istotne, całkowita wysokość przedniej części Toyoty Auris została obniżona o 55 mm , co czyni z niej jeden z najniższych pojazdów w segmencie. W połączeniu z tym, zmiany te zapewniają znaczne korzyści aerodynamiczne, przyczyniając się do poprawy efektywności paliwowej i dynamiki jazdy.Szerokie zastosowanie stali o dużej wytrzymałości na rozciąganie w konstrukcji karoserii pozwoliło zmniejszyć całkowitą masę nowego Auris. Wysokość siedziska została zmniejszona o 40 mm, a kąt nachylenia koła kierownicy został obniżony o 2 stopnie, co sprawia, że kierownica zajmuje bardziej atrakcyjną pozycję podczas jazdy z niskim punktem biodrowym.Więcej dynamicznych wzorów zewnętrznych w wypożyczalni samochodów w SzczecinieZaprojektowany tak, aby zmaksymalizować korzyści wynikające z obniżonej wysokości całkowitej i niższego środka ciężkości, Toyota Auris cechuje się całkowicie nową obudową z bardziej pewną, elegancką i dynamiczną stylizacją.W ramach węższych, bardziej celowo stylizowanych zespołów reflektorów, pozioma chromowana listwa ozdobna wpada w formę "brwi", która podkreśla wyjątkowo wąski odstęp pomiędzy maską a rzutnikiem Bi-HID (High Intensity Discharge) lub lamp halogenowych. To wysoce innowacyjne opakowanie zawiera również diody LED do jazdy dziennej. Standardowo montowane we wszystkich klasach dają nowy Auris unikalny wizualny podpis.

Technologia Stop & Start

Dostępny z silnikiem benzynowym Dual VVT-i o pojemności 1,33 litra oraz 1,4 litrowego silnika D-4D i montowany seryjnie w 2,0 litrowym silniku D-4D, system Stop & Start automatycznie wyłącza silnik po zatrzymaniu pojazdu. Dzięki natychmiastowemu uruchomieniu, praktycznie bez dźwięku i wibracji silnika, system zapewnia znaczne zmniejszenie emisji CO2 podczas jazdy w mieście i może obniżyć średnie zużycie paliwa nawet o 3%, w zależności od warunków jazdy.Stop & Start automatycznie zatrzymuje silnik, gdy dźwignia zmiany biegów zostanie ustawiona w pozycji neutralnej, a pedał sprzęgła zostanie zwolniony, co zwiększy oszczędność paliwa. Silnik uruchomi się automatycznie, w czasie krótszym niż pół sekundy, po naciśnięciu pedału sprzęgła.

Strategia i wyposażenie

Wypożyczalnia samochodów Szczecin oferuje Toyota Auris będzie dostępny w bogatej wersji wyposażenia zróżnicowany zarówno pod względem specyfikacji wyposażenia, jak i stylizacji zewnętrznej i wewnętrznej. Specyfikacja wyposażenia Toyota Auris została starannie rozważona, aby uprościć i wydłużyć żywotność na pokładzie, dzięki zastosowaniu regulacji prędkości jazdy i ogranicznika prędkości , funkcji lampy głównej Follow Me Home oraz funkcji Hill Start Assist.Przedni fotel pasażerski dostepny jest z regulacją wysokości, podłokietnikiem środkowym oraz zaawansowany system multimedialny Toyota Touch z możliwością podłączenia USB/iPod oraz kamerą tylną.Kompleksowa lista zaawansowanych, komfortowych i wygodnych opcji będzie obejmować:
  • reflektory Bi-HID,
  • adaptacyjny system oświetlenia przedniego (AFS),
  • automatyczną regulację klimatu (AHB),
  • inteligentne wejście i naciśnięcie Start,
  • panoramiczny dach panoramiczny Skyview,
  • system nawigacyjny Toyota Touch and Go,
  • system audio JBL Premium oraz
  • standardowo w modelach klasy Lounge, prosty i inteligentny park.
Auris jest wyposażony w system ABS z EBD, wspomaganie hamulców, układ stabilizacji pojazdu (VSC) oraz funkcję sygnalizacji hamowania awaryjnego. Jest on wyposażony w poduszki powietrzne SRS dla kierowcy i pasażera z przodu, kolana, boczne i osłonę kurtynową. Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent z wielką dbałością dba o bezpieczeństwo swoich Klientów

Toyota Toyota wypożycza auto a się przekonasz

Toyota Toyota Touch, dostępny w nowej wersji Auris, jest 6,1-calowym, pełnokolorowym interfejsem ekranu dotykowego, który reprezentuje nowe podejście do niedrogiego, pokładowego systemu multimedialnego.Zawiera radio AM/FM z opcjonalnym odbiornikiem DAB+, odtwarzacz CD/MP3, telefon komórkowy Bluetooth z funkcją strumieniowego przesyłania muzyki oraz gniazdo AUX i USB do podłączenia przenośnych odtwarzaczy muzyki z możliwością wyświetlania okładek albumu iPoda.Można wyświetlać zarówno informacje o zużyciu paliwa, jak i informacje o hybrydowym układzie napędowym Energy Monitor, a także standardowo montować kamerę z widokiem do tyłu.  
';
TOP
ZAREZERWUJ