skoda fabia auto wypozyczlnia samochody rodzinne

Dane techniczne

Pojemność silnika999 cm3
Moc silnika75 KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku45 l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika330 l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (500km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni109 zł/doba139 zł/doba179 zł/doba
5 – 14 dni99 zł/doba129 zł/doba169 zł/doba
15 – 31 dni89 zł/doba119 zł/doba159 zł/doba
Dodatkowy km0,30 zł0,30 zł nie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc1950 zł/miesiąc3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
  

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącskontaktuj sięskontaktuj się

Skoda Fabia w najnowszej wersji to auto trzeciej generacji. Ma bardziej nowoczesny wygląd i bogatsze wyposażenie niż poprzedniczki, dlatego warto sprawdzić, jakie jest przełożenie tych atutów na codzienną lub okazjonalną jazdę. Dynamiczne auto z miejskim charakterem sprawia, że każda droga stanie się prosta i przyjazna.

Stylistyka bliska zwolennikom energicznej jazdy

Współczesna linia nadwozia zwraca uwagę idealnymi proporcjami. Auto z każdej strony wygląda na przemyślane i skomponowane tak, aby zadowolić użytkownika swoją estetyką. Głęboki kolor karoserii to także ukłon w stronę nowoczesności, sprawiający, że samochód sprawia wrażenie dynamicznego i ma to pokrycie w rzeczywistości.

Za sprawą dopracowanych stylistycznie reflektorów auto zyskało wyrazisty charakter. Dopełnieniem jest maskownica, której wielkość i kształt są również znacznie bardziej ekspresywne niż w poprzednich modelach. Logotyp, chromowany oraz odpowiednio duży, dobrze współgra z przetłoczeniami na pokrywie komory silnika.

Optymalnie wyposażone wnętrze dla harmonijnej i bezpiecznej jazdy

Ergonomiczne fotele kierowcy i pasażera z przodu z możliwością regulacji zwiększają znacznie wygodę jazdy. Odpowiednio wyprofilowana jest także kanapa z tyłu, na której mogą swobodnie podróżować 3 dorosłe osoby, a przy zamontowaniu fotelików dziecięcych będzie również odpowiednia ilość miejsca dla wszystkich uczestników podróży.

Kierownicę można regulować w płaszczyźnie góra-dół, a także przysunąć lub odsunąć od siebie, dlatego przy optymalnym ustawieniu zwiększy się znacznie komfort jazdy. Zegary widoczne są bezpośrednio za kierownicą, a w konsoli środkowej znajdują się multimedia, w tym panel radia.

Silnik benzynowy w połączeniu z manualną skrzynią biegów zapewniają dynamiczną jazdę i pełną kontrolę nad jej przebiegiem. Przy 75 KM i dużej pojemności sinika te cechy składają się na spójną całość i są uzasadnione. Samochód pewnie trzyma się drogi, a przy pokonywaniu zakrętów pozwala gładko manewrować kierownicą.

Nowy model Skody Fabii dostępny w wypożyczalni

Bez względu na to, czy samochód będzie użytkowany w ramach wynajmu długoterminowego, czy tylko tymczasowo jako auto zastępcze, z pewnością spełni swoje zadanie. Możesz przekonać się o jego właściwościach również korzystając z naszej wypożyczalni aut w Szczecinie. Skodą przejechać można wiele kilometrów, nie czując zmęczenia podróżą.

';
TOP
ZAREZERWUJ