traffic w dobrej cenie wynajmu tylko u nas

Dane techniczne

Pojemność silnika1600 cm3
Moc silnika125 KM
Liczba miejsc9
Liczba drzwi4
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (500km/doba)
1 – 4 dni259 zł/doba299 zł/doba
5 – 14 dni239 zł/doba279 zł/doba
15 – 31 dni229 zł/doba269 zł/doba
Dodatkowy km0,4 złnie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc3900 zł/miesiąc3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
  

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącskontaktuj sięskontaktuj się

Renault Traffic jest 9-osobowym minibusem idealnym na wyjazdy rodzinne, wycieczki oraz do przewożenia dużej ilości bagażu. Współczesny wygląd, przemyślana funkcjonalność i możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb sprawiają, że auto ma cechy zarówno wygodnej osobówki, jak również solidnego pojazdu transportowego.

Klasyczna stylistyka z nowoczesną duszą

Masywna sylwetka nadwozia została odciążona za sprawą bocznych przetłoczeń, a prosta linia dachu stanowi nawiązanie do klasyki tego typu aut. Zawieszenie osadzone nisko względem osi kół wzmacnia przekonanie o solidności auta, co sprawdza się podczas jazdy i ma odbicie w przyczepności pojazdu na dowolnej nawierzchni.

Z przodu auta uwagę zwraca rozległa listwa maskująca, która dominuje przestrzeń w dół od maski silnika. Na jej tle wyróżnia się duże srebrne logo. Całość dobrze współgra z zawiniętym przednim zderzakiem, a reflektory o ostrych krawędziach sięgają u góry niemal do linii przedniej szyby, stanowiąc mocny akcent całego nadwozia.

Wnętrze, które można swobodnie modyfikować dla wygody pasażerów

W komfortowym Renault Traffic jest przestronnie i wygodnie bez względu na liczbę ustawionych siedzeń. Dla większej grupy będzie to komplet foteli, natomiast przy mniej licznym wyjeździe rodzinnym można rozłożyć kilka siedzeń, aby uzyskać namiastkę łóżka. Przestrzeń bagażowa po złożeniu drugiego i trzeciego rzędu siedzeń zwiększa się do imponujących 3400 litrów.

Kierownica z elektrycznym wspomaganiem oraz dźwignia, za pomocą której zawsze łatwo trafić w pożądany bieg, sprawdzają się zwłaszcza przy dłuższych podróżach, a także wielogodzinnej jeździe po miejskich drogach. Ciekawym rozwiązaniem jest także odpowiednie rozmieszczenie schowków w kokpicie, które pozwalają kierowcy uporządkować niewielkie przedmioty oraz sprzęty.

Zmienna geometria silnika turbo zapewnia dynamikę jazdy i oszczędne gospodarowanie paliwem. Moc 125 KM pozwala na dynamiczną oraz płynną jazdę również przy maksymalnym obciążeniu, a manualna skrzynia biegów pomaga płynnie dostosowywać bieg do prędkości auta oraz daje poczucie kontroli nad dynamiką podróży.

Bus na wynajem? Z Platinum Rental to się opłaca

Renault Traffic dostępny w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie jest nową wersją auta, wzbogaconą o szereg rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa jazdy oraz wygody podróżnych. Możesz sprawdzić ten model na korzystnych warunkach podczas wyjazdów prywatnych lub służbowych, bez obaw o jego wytrzymałość. To minibus z maksymalnie dopracowaną przestrzenią.

';
TOP
ZAREZERWUJ