boxer auto na długie trasy

Dane techniczne

Pojemność silnika2300 cm3
Moc silnika130 KM
Liczba miejsc3
Liczba drzwi2
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (500km/doba)
1 – 4 dni219 zł/doba289 zł/doba
5 – 14 dni209 zł/doba279 zł/doba
15 – 31 dni199 zł/doba259 zł/doba
Dodatkowy km0,4 złnie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc3900 zł/miesiąc3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
  

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącskontaktuj sięskontaktuj się
Peugeot Boxer jest jednym z najbardziej znanych w Polsce samochodów dostawczych, a za sprawą zmian wyglądu i otrzymania nowych korzystnych właściwości, spełnia oczekiwania współczesnych użytkowników. Okazała przestrzeń użytkowa oraz łatwość załadunku sprawiają, że również w tej kwestii Boxer jest autem wartym uwagi.

Nowa stylizacja – dobry kierunek na przyszłość

Auto nawiązuje stylistycznie do swoich poprzedników, natomiast podczas projektowania zadbano o wiele detali, które sprawiają, że aktualny model ma zdecydowanie bardziej dynamiczną sylwetkę oraz nowoczesny charakter. Solidna konstrukcja nadwozia wyróżnia się ciekawymi przetłoczeniami na bokach, i na przodzie auta oraz wyraźnym zarysem nadkoli.Z przodu wyróżnia się osłona chłodnicy, której okazałe rozmiary sprawiają, że rozciąga się od jednego do drugiego klosza świateł. Metalizowany szary kolor jej obramowania również się wyróżnia, podkreślając styl Peugeota. Wbudowane światła do jazdy dziennej wyposażone są w diody LED, które zwiększają zasięg oraz kształt snopa, gdy to oświetlenie jest włączone.

Wnętrze pełne możliwości i przyjemność jazdy

Peugeot Boxer wyposażony jest fabrycznie w jeden rząd siedzeń, dlatego funkcjonuje jako auto 3-osobowe. Fotele są wygodne, odpowiednio podpierają kręgosłup i sprawiają, że najdłuższa podróż staje się zdecydowanie mniej męcząca. Środkowy fotel ma składane oparcie, po złożeniu może służyć jako podręczny stolik.Kierownica z możliwością regulacji położenia sprawia, że przy odpowiednim jej ustawieniu pod kątem głębokości oraz dopasowaniu pozycji fotela do własnych potrzeb, można zwiększyć komfort jazdy. Panel centralny z kolorowym wyświetlaczem pokazuje między innymi obraz kamery cofania,  pozwala sterować nawigacją i klimatyzacją oraz sprzętem audio.Moc silnika wynosi 130 KM, co jest wystarczającą wartością do dynamicznej jazdy z dowolnym załadunkiem. Konstrukcja podwozia oraz solidne materiały użyte do jego budowy pozwalają bezpiecznie przewozić do 4 ton. Strefa bagażowa daje możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń do stabilizacji przewożonych materiałów.

Postaw na wynajem samochodów dostawczych z Platinum Rental

Decydując się na wynajem samochodu Peugeot Boxer wybierasz solidność oraz bezpieczeństwo. Auto dostawcze, które znacznie usprawnia codzienne działania związane z załadunkiem i transportem, jest dostępne w Szczecinie w naszej wypożyczalni na wynajem krótko, średnio lub długoterminowy. Warto wziąć je pod uwagę jako rozsądną inwestycję.
';
TOP
ZAREZERWUJ