Opel Astra kombi automat 1,6 z rocznika 2014

Dane techniczne

Pojemność silnika1,6 cm3
Moc silnika115 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa2
Średnie spalanie8,9 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika500 l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
1 – 5 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
6 – 10 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
11 – 21 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
22 – 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
powyżej 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiąc
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY

Wynajem długoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
rokNIEDOSTĘPNYNIEDOSTĘPNY
  

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Opel Astra J Kombi znany jest także pod nazwą „Sports Tourer” i godnie reprezentuje samochody marki Opel z nadwoziem typu kombi. Ciekawy wygląd zewnętrzny oraz innowacyjne rozwiązania pod względem funkcjonalności wewnątrz auta można ocenić korzystając z usług naszej wypożyczalni aut. Ten model to pojazd z dynamicznym charakterem.

 Auto dostępne w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie możecie Państwo wynająć przy minimum formalności. Prawo jazdy oraz dowód osobisty wystarczą do podpisania umowy, która zapewnia Państwu wyłączność na korzystanie z pojazdu w określonym czasie.

 Smukłe auto w eleganckiej stylistyce

 Nadwozie auta z wydłużoną linią boczną zwraca uwagę detalami. Tylne lampy przypominające nieco kształt skrzydeł motyla i przednie o wyrazistych rysach, obniżająca się ku tyłowi linia dachu oraz delikatna linia okien równoważą dość masywną klapę bagażnika. Opel Astra J Kombi to styl i harmonia w bezpretensjonalnym wydaniu.

 Moc silnika wynosi 115 KM i jest wystarczająca do pewnej, dynamicznej jazdy. Samochód ma dobrą przyczepność, daje poczucie stabilności na każdej drodze. Udogodnieniem jest automatyczna skrzynia biegów, która w miejskich korkach pozwoli prowadzić bez ciągłego dostosowywania biegu do planowanej zmiany prędkości.

 Pozytywne emocje we wnętrzu Opla

 Samochód ma dobrze wyciszone wnętrze, dlatego praca silnika jest odpowiednio wytłumiona przy każdej prędkości. Wyposażenie wnętrza to komfortowe, ergonomiczne fotele, funkcjonalna deska rozdzielcza wyposażona w profesjonalny sprzęt oraz wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Całość wygląda solidnie i estetycznie – zapraszamy do sprawdzenia w naszej wypożyczalni aut.

 Imponujące 500 l pojemności bagażnika daje wiele możliwości wypełnienia tej przestrzeni. Liczne mniejsze schowki znajdują się także w strefie kierowcy oraz pasażerów. Auto przy swojej zwartej budowie zostało zaprojektowane na tyle dobrze, aby również osoby wysokie mogły swobodnie podróżować. Ten samochód można wynająć w opcji długo- lub krótkoterminowej.

 Opel Astra J Kombi na korzystnych warunkach w wypożyczalni aut

 Auto do okazjonalnej jazdy lub użytkowane codziennie auto zastępcze to jedne z opcji dostępnych w naszej wypożyczalni aut. Poznacie Państwo sprawdzone rozwiązania systemowe udoskonalone o współczesne aktualizacje dla Państwa wygody i bezpieczeństwa.

 Wynajem samochodów w Szczecinie sprawia, że z naszych usług korzystają osoby o różnych potrzebach. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ każdą propozycję współpracy dostosowujemy indywidualnie z uwzględnieniem aktualnych promocji oraz rabatów.

';
TOP
ZAREZERWUJ