okazjonalny wynajem aut propozycją na wyjątkowe chwile

Dane techniczne

Pojemność silnika3,6 cm3
Moc silnika650 KM KM
Liczba miejsc4
Liczba drzwi4
Pojemność baku l
Typ paliwa2
Średnie spalanie16 l/100 km l/100 km
Pojemność bagażnika400 l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
1 – 5 dniNIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
6 – 10 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
11 – 21 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
22 – 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
powyżej 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiąc
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY

Wynajem długoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
rokNIEDOSTĘPNYNIEDOSTĘPNY

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Nissan GT-R to ultranowoczesne auto sportowe o wyrazistej sylwetce i bogatym wyposażeniu. Budowa zewnętrzna oraz wnętrze nie pozostawiają wątpliwości, jak wysoce zaawansowane technologie zostały użyte do stworzenia tego pojazdu. Ten dwudrzwiowy sedan wyzwala emocje kierowcy przy każdym uruchomieniu silnika.

Z wynajęciem samochodu nie wiążą się dodatkowe formalności, dlatego podczas jednej wizyty w naszej wypożyczalni samochodów możecie Państwo otrzymać kluczyki do auta na określony czas użytkowania. Opcjonalnie dostarczymy pojazd pod wskazany adres.

Aerodynamiczny Nissan GT-R w mistrzowskim wykonaniu

Opływowa sylwetka auta to hybrydowe nadwozie z wytrzymałej stali, trwałych lekkich metali oraz kompozytów. Najbardziej charakterystycznym elementem jest osłona chłodnicy połączona  wizualnie z wlotami powietrza. Tworzą one wspólnie wyrazistą konstrukcję, dominującą przód samochodu. Wyróżnia się także bardzo niskie zawieszenie – domena sportowych aut.

Silnik o mocy 650 KM i pojemności 3,6 l godnie reprezentuje jednostki napędowe samochodów wyścigowych najwyższej klasy. Z myślą o doskonałych osiągach Nissan GT-R posiada napęd na obie osie. Dźwięk silnika jest charakterystyczny, jednak nawet przy szczytowych prędkościach wytłumienie auta pozwala jechać bez nadmiernego hałasu w kokpicie.

Bezkompromisowe wnętrza luksusowych samochodów na wynajem

Na desce rozdzielczej uwagę zwraca komputer pokładowy, który wyświetla przydatne pomiary i wskazania, w tym temperaturę i ciśnienie oleju silnikowego, przedni moment obrotowy oraz temperaturę wody w chłodnicy. Sprawdzają się także systemy ostrzegania o nadmiernym przyspieszeniu, a w codziennej jeździe – kamera cofania oraz ASR, czyli kontrola trakcji.

Sportowe ergonomiczne siedzenia z podpórkami są doskonale skonstruowane i cenione także przez użytkowników naszej wypożyczalni aut. Fotel kierowcy ma 8-płaszczyznową regulację, co pozwala ustawić go optymalnie do potrzeb kierowcy. Wykończenie wnętrza auta bazuje na eleganckim włóknie węglowym oraz matowych metalach.

Wypożyczalnia aut z Nissanem GT-R w ofercie

Jazda luksusowym sportowym wozem cenionej na świecie marki jest w zasięgu Państwa możliwości. Nasza wypożyczalnia aut w Szczecinie oferuje wynajem krótko- oraz długoterminowy, dlatego zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami propozycji.

Prowadzimy wynajem samochodów bez limitu kilometrów, nie wymagamy również kaucji, ponieważ uproszczone procedury wypożyczeń oraz korzyści dla klientów to nasz priorytet. Każdego dnia spełniamy Państwa motoryzacyjne oczekiwania.

';
TOP
ZAREZERWUJ