wynajem aut bez limitu kilometrow w ofercie promocyjnej tylko u nas

Dane techniczne

Pojemność silnika3,2 cm3
Moc silnika258 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie8,4 l/100 km l/100 km
Pojemność bagażnika690 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
1 – 5 dniNIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
6 – 10 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
11 – 21 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
22 – 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
powyżej 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiąc
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem długoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
rokNIEDOSTĘPNYNIEDOSTĘPNY

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Mercedes Benz ML jest ekskluzywnym SUV-em i doskonale sprawdza się w najtrudniejszym terenie. Bez względu na nierówności drogi oraz trudne warunki pogodowe, jazda nim jest stabilna, daje poczucie pewności. Imponujące rozmiary pojazdu podkreślone są liniami nadwozia, a wnętrze wyposażone jest zgodnie ze standardami prestiżowego producenta.

 Wynajem samochodu nie jest ograniczony limitem kilometrów, dlatego każda Państwa podróż może zmienić swój bieg bez dodatkowych kosztów. Standardem naszej wypożyczalni aut są korzystne zasady tworzone z myślą o Państwa wymiernych korzyściach.

 Prestiżowy SUV z dobrą aerodynamiką

 Budowa nadwozia sprawia, że auto sprawnie pokonuje opór powietrza i prowadzi się gładko bez względu na boczne wiatry. Znaczenie w tej kwestii ma między innymi masywny przedni zderzak, duże otwory wentylacyjne oraz poszerzone nadkola. Cała sylwetka pojazdu jest masywna i imponująca, ma jednak w sobie domieszkę sportowego zacięcia.

 Automatyczna 7-stopniowa skrzynia biegów z z silnikiem Diesla o mocy 258 KM oraz napędem na obie osie to idealne odzwierciedlenie przeznaczenia „off-road” tego Mercedesa. Takie połączenie doskonale sprawdza się poza utartymi szlakami, lecz również w mieście, w wersji ekskluzywnej i lśniącej, auto może dumnie reprezentować luksusowe pojazdy na miarę limuzyn.

 Idealne wnętrze Mercedes Benz ML z wypożyczalni samochodów

 Fotel kierowcy w tym modelu, oferowanym przez naszą wypożyczalnię samochodów, zamontowany jest tak, aby kierujący pojazdem siedział wysoko i miał dobrą widoczność na drogę przed pojazdem, oraz na otoczenie. Z tej pozycji dostępne są wszystkie niezbędne monitory oraz komputer pokładowy i przyciski do zarządzania działaniem poszczególnych systemów.

 Wnętrze pojazdu jest doskonale wyciszone oraz odizolowane od wszelkich zewnętrznych wibracji. Nawet imponujące prędkości nie są odczuwalne, auto mknie gładko po drogach za sprawą doskonałej przyczepności. Kierowca oraz pasażerowie mają odpowiednią ilość miejsca w ekskluzywnych skórzanych przednich fotelach i na tylnej kanapie.

 Mercedes Benz ML na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy

 Kontaktując się z naszą wypożyczalnią samochodów możecie Państwo zarezerwować auto Mercedes Benz ML w dogodnym wolnym terminie i korzystać z niego codziennie lub okazjonalnie. Zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszej siedzibie w Szczecinie po atrakcyjną ofertę.

 Wysoka jakość usług w ramach wynajmu aut to suma zaangażowania profesjonalnych kierowców oraz pracowników obsługi. Gwarantujemy współpracę na wysokim poziomie podczas wynajmu samochodów i przez cały okres wypożyczenia.

';
TOP
ZAREZERWUJ