stinger wypozyczalnia samochodow

Dane techniczne

Pojemność silnika2000 cm3
Moc silnika255 KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa2
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (500km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni399 zł/doba - -
5 – 14 dni349 zł/doba - -
15 – 31 dni299 zł/doba - -
Dodatkowy km1 zł
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja 3000 zł
płatność tylko kartą
minimalny wiek kierowcy 28 lat

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc5999 zł/miesiąc3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja 3000 zł
płatność tylko kartą
minimalny wiek kierowcy 28 lat
 

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącskontaktuj sięskontaktuj się
Wypożyczalnia samochodów w szczecinie Platinum Rent zapraszamy do rezerwacji najnowszego modelu Kia Stinger. "Prawdziwy gran turismo (GT), samochód przeznaczony do jazdy na długich dystansach, nie chodzi tu o siłę, twardą dynamikę i brutalną stylizację, a wszystko to kosztem luksusu, komfortu i wdzięku "- zauważa Gregory Guillaume, główny projektant Kia Motors Europe.Od eleganckiego zacisku przedniego, poprzez piękne boki, aż po mocne skosy, Stinger daje muskularną pewność siebie. Kluczem do jego obecności na drodze są proporcje napędu tylnych kół. Długi kaptur i krótki zwis przedni, wydłużony rozstaw osi zapewniający przestronną kabinę oraz długi wysięg tylny z mocnymi ramionami. Wypożyczając samochód Kia Stinger otrzymają Państwo  balans wizualny i luksusowy, które zostały zaprojektowane tak, aby nadać samochodowi atmosferę elegancji i sportowości, a nie agresji chłopięcej.Niskie podświetlenie kabiny z przednią szybą w stromej rakiecie i podświetleniem jest umieszczone z tyłu pojazdu, dzięki czemu tworzy szybką sylwetkę. Wewnątrz jest przestrzeń poświęcona ekscytującemu prowadzeniu, a jednocześnie luksusowemu cieszeniu się podróżą. Dostępne ultra miękkie skóry Nappa pokrywają głęboko wyprofilowane siedzenia. Fotel kierowcy posiada w oparciu poduszki powietrzne wyposażone w pęcherze komórkowe oraz bolce do regulacji szerokości dla zapewnienia optymalnego podparcia i komfortu. W wypożyczalni samochodów Platinim Rent oferujemy wynajem już od 299 zł/dobę.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Platinum Rent o zawieszeniu Kia Stinger

Podstawa Stinger jeździ na pasywnym zawieszeniu, które zapewnia równowagę między prowadzeniem a komfortem jazdy.  GT jest wyposażone w pierwszy układ zawieszenia Kia, sterowany elektronicznie i bezstopniowo, zwany Dynamic Stability Damping Control. Podczas gdy zawsze reaguje przewidywalnie na wejścia kierowcy, w zależności od warunków drogowych i stylu jazdy. Stinger może być ustawiony tak, aby reagował z większą zwrotnością na zakrętach, ponieważ system łagodzi wstrząsy przednie i dociska do tyłu. I odwrotnie, zwiększona stabilność przy wysokich prędkościach osiąga się, gdy system usztywnia wstrząsy przednie i łagodzi skutki uderzeń w tył. Kierowca ma dostęp do systemu w pięciu trybach pracy (inny Kia pierwszy: Custom, Eco, Sport, Comfort i Smart).

Kia Stinger wynajmij auto z lotniska

Zdając sobie sprawę, że pasjonaci kierownicy nie zawsze mogą przebywać w optymalnym klimacie, Stinger jest pierwszym sedanem Kia dostępnym z napędem tylnym lub na wszystkie koła. System AWD wyposażony jest w nowy dynamiczny system dynamicznego sterowania momentem obrotowym, który monitoruje dane wejściowe kierowcy i warunki na drodze oraz automatycznie przykłada moc i siłę hamowania do odpowiednich kół, aby utrzymać kurs w niekorzystnych warunkach. System swobodnie rozdziela trakcję między przednie i tylne koła w zależności od warunków jazdy. W przypadku wykrycia poślizgu, w zależności od sytuacji na drodze napęd jest płynnie kierowany w kierunku przednich lub tylnych kół. W trybie sportowym do 50 procent momentu obrotowego można rozdzielić na przednie koła i w trybie sportowym, do 80 procent mocy można przekierować na tylne koła. Modele GT z napędem tylnym korzystają z dostępnego mechanizmu różnicowego z ograniczeniem poślizgu na wielu płytach, który pomaga w równomiernym rozdzielaniu mocy przez tylne koła i poprawia stabilność kierunkową. 

Zaawansowana technologia i wygoda w Platinum Rent

Platinum Rent oferując luksusowe udogodnienia i nieoczekiwane funkcje w Kia dba o potrzeby Klientów. Wiele zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) bezproblemowo współpracuje ze sobą w celu zwiększenia komfortu jazdy. Wynajmij auto, które posiada cechy nowoczesności. Łączność, rozrywka i informacje o pojazdach mogą być równie ważne jak dynamiczna jazda. Stinger wchodzi na rynek z najnowszymi systemami informacyjno-rozrywkowymi. Regulowany na wysokość kolorowy wyświetlacz HUD (Head-Up Display)5 pozwala kierowcy na wyświetlanie kluczowych informacji odbitych na szybie przedniej szyby. Odczytasz wskazówki takie jak prędkość, nawigacja obrotowa, ustawienia audio i tempomatu oraz informacja o wykrywaniu ciemnego punktu. W konsoli centralnej znajduje się bezprzewodowy smartfon. Standardowo w zestawie znajduje się tryb głośnomówiący Bluetooth® 6, podczas gdy wiele podsystemów pojazdu jest dostępnych za pośrednictwem elementów sterujących zamontowanych na kołach kierownicy. Zapraszamy do wypożyczenia samochodu poprzez rezerwację online.
';
TOP
ZAREZERWUJ