tipo wypozyczalnia samochodow z dworca

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (500km/doba) cena (bez limitu km)
1 – 4 dni 129 zł/doba 159 zł/doba 189 zł/doba
5 – 14 dni 119 zł/doba 149 zł/doba 179 zł/doba
15 – 31 dni 109 zł/doba 139 zł/doba 169 zł/doba
Dodatkowy km 0,35 zł 0,35 zł  nie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 2100 zł/miesiąc 3500 km
ceny zawierają podatek vat 23%
   

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc skontaktuj się skontaktuj się
Kompaktowy nowoczesne samochód, czyli standard z pełnym wyposażeniem. Przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny oraz komfort na najwyższym poziomie. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje Państwu do podróży atrakcyjny i wygodny model włoskiego producenta. Fiat tworząc Tipo zagwarantował samochód ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Wzorowa czytelność komputera pokładowego i wskaźników przekłada się na komfortową jazdę. Fiat Tipo, który Państwu proponujemy na wynajem, został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum przestrzeni i komfort zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Jego przestronna kabina może swobodnie pomieścić 5 dorosłych osób.

Fiat Tipo wynajmij w naszej wypożyczalni samochodów

Wynajmując Fiata Tipo mogą się Państwo spodziewać samochodu, który łączy w sobie atrakcyjny design i klasyczną estetykę wykończenia. Projektanci zaproponowali wyrzeźbione tylne światła i elegancką chłodnicę, co stanowi miłe odmianę dla trochę mdłych projektów dominujących w tym segmencie.

Wynajmując Fiata Tipo dobrze się prowadzisz

 Fiat Tipo dobrze się prowadzi i jest przestronny. Włoski producent podąża drogą powolnej, przemyślanej ewolucji, która opiera się chwilowym modom. W pewnym sensie nowy model wygląda tak, jak tego oczekiwaliśmy. Tipo posiada doskonałą przyczepność trakcji nawet na mokrym i nierównym podłożu. Nasza wypożyczalnia

Użytkując samochód w ramach wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego masz gwarancję, że auto spełni swoje zadania na wysokim poziomie spełni swoje zadanie. Możesz przekonać się o jego właściwościach również korzystając z naszej wypożyczalni aut w Szczecinie. Fiatem Tipo będziesz podróżował, nie czując zmęczenia.

';
TOP
ZAREZERWUJ