cennik wynajmu samochodów na dogodnych warunkach

Dane techniczne

Pojemność silnika3,0 cm3
Moc silnika258 KM KM
Liczba miejsc7
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie7,0 l/100 km l/100 km
Pojemność bagażnika650 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
1 – 5 dniNIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
6 – 10 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
11 – 21 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
22 – 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
powyżej 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiąc
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY

Wynajem długoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
rokNIEDOSTĘPNYNIEDOSTĘPNY

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

BMW X5 F15 godnie reprezentuje klasę SUV i wpisuje się w trend luksusowych samochodów terenowych z ekskluzywnym wyposażeniem. Atletyczna sylwetka, nowoczesne wnętrze oraz pozytywne emocje z jazdy sprawiają, że model jest popularny zarówno wśród amatorów klasyki, jak też zwolenników innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie motoryzacji.

 W ramach wynajmu samochodu zapewniamy Państwu przeglądy techniczne, konserwacje oraz fachowe doradztwo na czas wypożyczenia. Dbamy o to, aby przyjemność jazdy wynikała z bezproblemowego użytkowania auta.

 Dumny przedstawiciel segmentu SUV

 Wygląd zewnętrzny auta opiera się na masywnych elementach karoserii oraz zwartych kształtach poszczególnych jej części. Przedni pas jest ustawiony niemal całkowicie pionowo, a jego wyrazistą część stanowi potężna, chromowana osłona chłodnicy. Linia boczna kończy się na tylnych reflektorach, które – podobnie jak przednie – mają wyrazisty kształt i działają w technologii LED.

 Sześciocylindrowy rzędowy silnik Diesla dobrze współpracuje z 8-stopniową skrzynią biegów. Moc 258 KM nie powoduje szarpnięć ani zaburzeń pracy jednostki napędowej przy wyższych prędkościach. Auto jest stabilne, pewnie trzyma się drogi także za sprawą napędu na obie osie. Podczas jazdy miejskiej spala przeciętnie 7 l/100 km, jest zatem ekonomiczne i wydajne.

 Wygoda kierowcy oraz pasażerów dzięki naszej wypożyczalni aut

 Samochody terenowe z klasy Premium posiadają wyposażenie systemowe odpowiadające nowym rozwiązaniom technologicznym. BMW X5 to przede wszystkim komputer centralny w postaci ekranu dotykowego z zaawansowanym zbiorem kamer i opcji ostrzegawczych dla bezpieczeństwa na drodze. Zadbano też o profesjonalny sprzęt audio z perfekcyjnymi głośnikami wysokiej klasy.

 Z wyglądu zewnętrznego można wnioskować przestronność auta i jest to wrażenie potwierdzone faktyczną przestrzenią. 7 miejsc siedzących, odpowiednia ilość miejsca na każde z nich, wysoki sufit oraz 650 l bagażnika wypełniają wnętrze auta, nie kolidując ze sobą na żadnej płaszczyźnie. W naszej wypożyczalni aut udostępniamy samochód na korzystnych warunkach.

 Auto nowej generacji z naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie

 Wybierając BMW X5 F15 możecie mieć Państwo pewność, że jest to pojazd na każdą drogę dzięki terenowej dynamiczności połączonej z miejskim szykiem. Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie. W miłej atmosferze przygotujemy Państwu indywidualną propozycję.

 Decydując się na wynajęcie samochodu warto zarezerwować go wcześniej, aby odebrać w dogodnym terminie. Każdego dnia udzielamy informacji o dostępności danego modelu, kosztach wynajmu oraz korzyściach, jakie przynosi współpraca z naszą wypożyczalnią.

';
TOP
ZAREZERWUJ