BMW 720 wynajem aut cenionych producentów na rynku światowym

Dane techniczne

Pojemność silnika1,6 cm3
Moc silnika116 KM KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie4,4 l /100 km l/100 km
Pojemność bagażnika360 l l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
1 – 5 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
6 – 10 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
11 – 21 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
22 – 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
powyżej 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiąc
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem długoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
rokNIEDOSTĘPNYNIEDOSTĘPNY
  

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

 BMW F20 w pięciodrzwiowej wersji hatchback jest szybkim i zwinnym autem niewielkich rozmiarów. Umożliwia ono ekonomiczną jazdę w ruchu miejskim oraz poza miastem, co pozwoli Państwu cieszyć się każdą podróżą. W nowoczesnym, funkcjonalnym wnętrzu znajdują się rozsądnie i efektywnie umiejscowione elementy nawigacji oraz kontroli.Samochód jest idealny do codziennej jazdy na stałe, proponujemy również wynajem na zasadzie samochodu zastępczego. Bez względu na przeznaczenie, możecie Państwo korzystać z nowoczesnego pojazdu, proponowanego przez naszą wypożyczalnię aut, bez limitu kilometrów.

Samochód BMW F20 godny polecenia

Wygląd auta łączy w sobie elegancję z indywidualnym charakterem w ciekawym wizualnie nadwoziu. Jego wyrazistość odbija się również w detalach, do których można zaliczyć chromowane ramki atrapy chłodnicy, duże reflektory oraz charakterystyczne przetłoczenia karoserii. BMW F20 pod względem wizualnym godnie reprezentuje klasę samochodów „C+”.Imponujące są także parametry techniczne tego pojazdu. 360-litrowy silnik o mocy 116 KM pozwala płynnie i dynamicznie zwiększać prędkość jazdy, właściwe dopełnienie stanowi manualna skrzynia biegów. Samochód spełnia oczekiwania w zakresie ekonomicznej jazdy, ponieważ przeciętne spalanie poza miastem wynosi 3,4 l/100 km.

Wygodne wnętrze do Państwa dyspozycji dzięki wypożyczalni aut

Wnętrze BMW łączy wyrazistą klasykę z akcentami sportowymi, a całość podkreślona została wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi. Plastik kokpitu jest miękki i trwały dzięki jakości użytych tworzyw. Wyraziste elementy deski rozdzielczej rozmieszczone intuicyjnie znacznie usprawniają obsługę auta od pierwszej podróży z naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie.Zalety przestronnego wnętrze auta dotyczą strefy kierowcy i strefy pasażerów, ponieważ z przodu oraz z tyłu jest wystarczająca ilość miejsca także dla osób wysokich. Atutem są również wygodne siedzenia o ergonomicznych kształtach, posiadające opcję regulowania pozycji oraz składania. Przed ich złożeniem składania bagażnik ma pojemność 360 l.

Nowoczesne auto na wynajem z dobrym wyposażeniem

Korzystając z usług naszej wypożyczalni aut możecie Państwo wybrać BMW F20  do dynamicznego i ekonomicznego przemieszczania się po różnych drogach. Zapraszamy do kontaktu osobistego w Szczecinie lub za pośrednictwem danych z zakładki „Kontakt”.Na Państwa życzenie podstawimy auto we wskazane miejsce lub odbierzemy je po zakończonym okresie wynajmu samochodu. Warto zgłosić się do nas przed wynajęciem samochodu w innej wypożyczalni, z przyjemnością zaproponujemy korzystne warunki.
';
TOP
ZAREZERWUJ