krajowy przewóz osób nowoczesną flotą

Dane techniczne

Pojemność silnika3,0 cm3
Moc silnika245 KM KM
Liczba miejsc7
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie8,6 l/100 km l/100 km
Pojemność bagażnika775 l l
Skrzynia biegówautomatyczna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
1 – 5 dniNIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
6 – 10 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
11 – 21 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
22 – 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
powyżej 30 dni
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY
 

Wynajem średnioterminowy

czas (od 2 do 24 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiąc
NIEDOSTĘPNY
NIEDOSTĘPNY

Wynajem długoterminowy

czascena (brutto)limit kilometrów
rokNIEDOSTĘPNYNIEDOSTĘPNY

SAMOCHÓD AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

Audi Q7 to wyjątkowy SUV o eleganckim wyglądzie i przestronnym wnętrzu z dużą dawką innowacji. Mocna sylwetka pojazdu została zrównoważona przez elementy karoserii w sportowej tonacji, dlatego całość wygląda okazale. Wnętrze jest dopracowane równie perfekcyjne – zapewnia poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

Samochód dostępny w naszej wypożyczalni aut wynajmujemy Państwu bez kaucji oraz bez limitu kilometrów. To nasza forma szacunku dla indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz świadomość faktu, że nie sposób zaplanować każdy wyjazd z dokładnym wyliczeniem odległości.

Imponujące nadwozie, solidny napęd Audi A7

Budowa zewnętrzna auta wpisuje się w ideę luksusowych samochodów sportowo-użytkowych wysokiej klasy. Ponad 5 m (508,9 cm) długości oraz niemal 2 m (198,4 cm) szerokości przekładają się na imponującą budowę nadwozia. Dominuje przednia część karoserii z maskownicą typu Singleframe, wyróżnia się także oświetlenie diodowe oraz masywny zderzak.

Za osiągi na drodze odpowiada 245-konny silnik Diesla z napędem na obie osie, gwarantujący dynamiczną jazdę. Ta jednostka napędowa pracuje bez uciążliwych hałasów, dlatego we wnętrzu samochodu panuje komfortowa cisza. Auto pewnie trzyma się drogi, pozwala swobodnie pokonywać wszelkie zakręty.

Wynajęcie samochodu z precyzyjnym systemem pokładowym

Istotne elementy deski rozdzielczej posiadają dodatkowe funkcje, odpowiednie dla samochodów luksusowych. Kierownica w Audi Q7 jest obszyta skórą, podgrzewana i umożliwia zmianę przełożeń, natomiast z komputera pokładowego możliwe jest sterowanie nawigacją oraz systemem audio. W panelu centralnym znajdują się istotne przyciski, w tym do zmiany pozycji siedzeń.

Wysokiej jakość materiały wykończeniowe, perfekcyjny montaż oraz estetyka wnętrza również świadczą o klasie tego modelu. Kwestia siedzeń dla 7 osób została opracowana tak, aby zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogli siedzieć wygodnie za sprawą odpowiedniej przestrzeni przed każdym z foteli. Do wynajęcia samochodu przekonuje także bagażnik o pojemności 775 l.

Audi Q7 – klasa Premium w naszej wypożyczalni samochodów

Ekskluzywna wersja auta podniesie prestiż wyjazdów biznesowych oraz prywatnych, a skorzystanie z wypożyczalni samochodów odciąży Państwa od kosztów ubezpieczeń i przeglądów technicznych oraz zmiany opon. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją i odwiedzenia nas w Szczecinie.

Samochody luksusowe, ich wynajem oraz dbanie o całą flotę to nasza nieustanna troska wkładana odpowiednie przygotowanie auta do wypożyczenia. Wynajęcie samochodu tej klasy w rozsądnej cenie jest stałym punktem naszej oferty, wzbogacanej o korzystne rabaty

';
TOP
ZAREZERWUJ